Roskat

Grila s40

11 posts in this topic

da ... sunt destui care au comandat ...

Te inregistrezi, comanzi, platesti (card sau paypal) ... si in 1 sapt le ai la usa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ... sunt destui care au comandat ...

Te inregistrezi, comanzi, platesti (card sau paypal) ... si in 1 sapt le ai la usa ;)

Mersi...mai vrea cineva ceva de pe site? poate facem o comanda mai mare si nu mai platim transportul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi...mai vrea cineva ceva de pe site? poate facem o comanda mai mare si nu mai platim transportul...

Danutzz mi-a virat niste bani ca sa ii comand o grila pt s80. La sf am vazut ca pretul a fost putin mai mare si a ramas ca mai vireaza pe langa aia sau pun eu de la mine sa o luam.

Problema e ca nu mai dau de el nici cum, nici PM, nici telefoane ! Nu stiu ce e cu el !

Sper ca nu a patit ceva, Doamne Fereste.

Vreau sa dau de el sa vad cum facem cu grila, uite poate le combinam cu cele ale lui Roskat si economisim ceva bani, dar nu dau de el nici cum.

Poate cineva da de Danutzz ?

Roskat-ule astepti 1 zi 2 sa vedem poate dam de Danutzz si combinam produsele la un sigur transport ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

partsforvolvoonline.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

De grila accea neagra iti ziceam eu Roskatule.Hai ca maine ii trimit restul de banuti lui Roberto si sa dam odata comanda aia,ca sunt nerabdator sa vad grila aia pe masina. :D

I "pup" you.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De grila accea neagra iti ziceam eu Roskatule.Hai ca maine ii trimit restul de banuti lui Roberto si sa dam odata comanda aia,ca sunt nerabdator sa vad grila aia pe masina. :D

I "pup" you.

perfect..

Roberto da-mi un semn pe mess cand ma vezi ca sa nu uit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unde pot gasi grila pentru modelul 2008 ?

Tot la fel fara emblema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now