Vvolvo

Colantari ,insciptionari ,etc pt Auto

15 posts in this topic

    Inscriptionare in modul cel mai profesional si placut pt masina dvs personala .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unde,cum,in ce fel? ???

Da si tu mai multe detalii,un link eventual.Ai aruncat-o si ai fugit? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

si cind te gindesti ca eram dispus sa cheltui citeva sute de ieurasi pe asa ceva.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Sigur ..Nu este graba.Important sa stiu ce anume tema doriti  sa fie colantata pe masina.Imagine ,text  etc.Totul se rezuma la cit de importanta este tema spre a fixa pretul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur ca ai raspuns exact la intrebarile colegilor nostri forumisti ...

Hai sa te ajut:

- Date de contact: un nume, firma, adresa, numar de telefon

- unde se lucreaza

- cu ce materiale lucrati

- faceti doar colantari sau lucrati si aerograf

- preturi orientative (pe metru patrat colantat/aerografiat)

- referinte: alte lucrari, cu poze si preturi aferente

Succes la afaceri!

Share this post


Link to post
Share on other sites

In 48 de ore se va sterge acest topic - din lipsa de informatii privind serviciul oferit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc de ajutor domnu'Biri.Nu vreau sa va mai deranjez pe  viitor.Faceam oficiul cuiva care conduce o firma mica .Banuiam ca poate ne puteam ajuta reciproc.Nu cunosc ce preturi are  intrucit lucreaza punctual si preturile difera de la lucrare  la lucrare.

  Daca ar lucra la nivel mare  nu ar fi avut nevoie de ajutor.Daca nu a-ti dat de el pina acum ,inseamna ca pretentiile dvs. sint mari.

  Off Topic:

  Cit despre rigiditatea si raceala pt acest topic imi ridic palaria si 48 ore.In general  in Romania  daca esti undeva mai sus,in particular aici pe forum  (ca asa a fost nucleul de pronire al acestui forum) ar fi bine sa dai in cap tuturor care spun ceva.Am "copilarit" citeva luni pe acest forum.A fost o delectare pt mine sa imi pun 3,4 mesaje  si ma bucur daca am ajutat pe cineva;sper sa  nu fii fost inutile.

  M.C.spunea la inceput cind m-am inregistrat  ,"sa te avem cit mai mult printre noi"..Exceptind  vreo disparitie  subita,cred ca la "capace" se referea.Ti-am  trimis M.C. in sfirsit acele 2 dvd-uri .

  Domnu'Matrixx  numai bine ....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragilor, there's always a second chance... Nu-mi place cand vad mesaje de genul acesta. 

Adevarat ca Saphir a "lansat" anuntul mai din fuga, dar hai sa avem un picut de rabdare unii cu altii, ca nu e nimeni perfect.

Scuze daca m-am bagat si eu in seama pe-aici...nu vreau sa ofensez pe nimeni  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu de ce te-ai suparat V50Saphir - in definitiv ai venit cu un post care nimeni nu banuia ca e business-ul altuia (un prieten probabil). Nu e nici o rigiditate si raceala, daca poti sa dai mai multe INFO concrete, totul e ok. Nu poti, se sterge.  Asa merge treaba pe acest forum - cineva trebuie sa mai puna si piciorul in prag din cind in cind pentru a mentine acest forum Lizibil si Veridic. Mai ales ca fac asta benevol, din pura placere pentru aceasta comunitate si mai ales, din timpul meu liber.

"In general  in Romania  daca esti undeva mai sus,in particular aici pe forum (......) ar fi bine sa dai in cap tuturor care spun ceva"

Cu remarca asta ai reusit sa ma jignesti. Te astept la o intilnire ca sa dam cartile pe fata - vad ca in spatele tastelor se nasc multi monstri. Astept pe PM scuzele de rigoare, daca ai inteles ca nu are nimeni nimic cu tine, mai ales eu. Cine ma cunoaste, stie ca ce am in gusa am si in capusa. Sint foarte bun dar pot fi si  foarte rau, cale de mijloc nu exista la mine. Poate la altii.

Numai bine si tie, cam la fel de bine cit mi-ai urat (mie printre dinti) si tie.

Hmmm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@V50Saphir: chiar ma intrebam cine mi l-a trimis, iti multumesc din 10 suflete !!! Sa-mi zici te rog ce serviciu iti pot returna in schimb, pt. ca ma simt aiurea sa ma trezesc cu el in posta si sa nu fac nimic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@V50Saphir ... crede-ma ca nu am absolut nimic personal cu tine ... dar daca tot deschizi un topic de vanzari ar fi bine sa dai si niste date utile. Pune-te in locul colegilor forumisti si spune-mi, daca vrei sa-ti faci un model pe masina, cum procedezi sa iei legatura cu persoana respectiva? Cum compari serviciile oferite fata de altele asemanatoare?

Te-ai inflamat degeaba, si absolut fara motiv. Eu ti-am prezentat (din dorinta de a ajuta) niste cerinte pentru ca anuntul sa aiba oarece succes. Daca tu decizi sa o iei personal si sa te 'ataci' ... treaba ta, dar nu asa se procedeaza pe acest forum. Cum spunea si Matrixxx ... cineva trebuie sa puna piciorul in prag la un moment dat!

Numai bine,

Vlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

da-mi mie datele firmei si discut cu ei.

io chiar sint interesat in asa ceva.

astept sa trecem de la vorbe la fapte concrete. vorba lunga , groapa altuia !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now