Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

claudiu2525

Vand Volvo V40 2004

21 posts in this topic

Cum spune si titlul,vand si V40-ul,multi dintre voi o stiti de pe la intalniri,asadar:

V40 1.9d  116hp

an fab. 2004 ,176000km,din care 130000 afara

4geamuri electrice,oglinzi electrice,climatronic,pilot automat,faruri cu xenon(originale),proiectoare,scaune incalzite,8 airbaguri,cauciucuri de iarna de rezerva,etc.Masina se afla intro stare tehnica de exceptie,nu necesita nici un fel de reparatie,reviziile,consumabilele,si tot ce era nevoie a fost remediat.

In sensul asta,

                      OFER 6 LUNI GARANTIE

Pret:7700euro,neg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca te intereseaza un schimb cu un v40 1.8 din 2000 cu o diferenta da un mail ge_bucur@yahoo.com

cu stima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spune-mi direct ce suma poti sa oferi,si vedem ???

Share this post


Link to post
Share on other sites
;D  Din pacate,nu este o dif. care sa-mi convina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zau ca daca puteam, ti-o luam doar ca sa vad cum imi ofereai garantie.

gen cum e garantia de noua.....adica eu dement....merg cu a 1-a pana se topeste motorul, si tu mi-l schimbi, cum ar face reprezentanta volvo ? sau daca ma duc cu ea pe camp sa car.....rosii, si imi pica amortizoarele in 2 luni, le schimbi ?

masina e frumusica zau, nu ma intelege gresit, dupa cum spui, poate fi intr0o stare excelenta, dar pana la a oferi garantie .... mi se pare cam tras de par.

bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites
zau ca daca puteam, ti-o luam doar ca sa vad cum imi ofereai garantie.

gen cum e garantia de noua.....adica eu dement....merg cu a 1-a pana se topeste motorul, si tu mi-l schimbi, cum ar face reprezentanta volvo ? sau daca ma duc cu ea pe camp sa car.....rosii, si imi pica amortizoarele in 2 luni, le schimbi ?

masina e frumusica zau, nu ma intelege gresit, dupa cum spui, poate fi intr0o stare excelenta, dar pana la a oferi garantie .... mi se pare cam tras de par.

bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

MASINA ESTE INTR-O STARE EXCELENTA,si am spus ca ofer garantie,tocmai din principiul ca ,daca se merge frumos cu ea,nu o sa se stice nimic.Acum,daca o cumpara un ''meltean''(fara nici o trimitere la tine,la modul general) sa fie sanatos.

Nu cred ca va cumpara cineva o masina,orice masina ar fii ,doar ca sa-si bata joc de ea, ,trebuie sa fii tampit.

Din acest motiv,mi-as dori sa ajunga pe mana unui pasionat de VOLVO,si nu la oricine.Am refuzat pana acum doi ,,negri'',samsari de altfel,pe acelasi principiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update de pret

6500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate nu :(.

Doresc sa-mi vand ambele Volvo-uri,pt ami lua unul  mai nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca s-a vandut.

Cred ca se poate inchide :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai...de ce esti trist ?  ":("

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt trist,pt. ca la cati bani am luat pe ea...............si intamplator sau nu,suntem vecini de bloc,si partea cea mai proasta este ca o s-o vad zi de zi,si o sa ma apuce nostalgia,pt. ca este o masina super buna.

Asta e,sper doar ca viitorul proprietar sa aiba grija de ea,si sa se bucure de ea la fel de mult ca si mine.

Cred ca se va prezenta zilele astea aici pe forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In mom. asta se poate inchide,cu siguranta :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.