Sign in to follow this  
Followers 0
rusu_cd

buna seara!

16 posts in this topic

Buna seara!Scuze ca nu m-am prezentat de la inceput dar nu sunt un utilizator frecvent al calculatorului din lipsa de timp.Sunt posesorul unui 850 GLT.2.5,20V  1993.cu care am fost la cateva intalniri la Polivalenta(B-01-TPC).Sunt bucuros ca am gasit oameni  care apreciaza si  iubesc VOLVO.Pentru mine acest VOLVO 850,aste masina care mi-a oferit cele mai placute momente in condus din 1993 pana acum.Ser sa ajung si eu la o intalnire nationala sau intermediara sa va cunosc pe toti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit nenea rusu .....si in ce priveste intalnirea de joi .....ca sa iti tina condensatorii si diodele  nu trebuie numai bere .... e musai red bull la danyx  intreaba-l si pe ramonel daca  nu ma crezi  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi si te asteptam la cit mai multe intilniri !

Cit priveste mesajul lui Danyx - nu-l crede, acum au vorbit aburii de RedBull din el  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai Venit !!! si FELICITARI PENTRU MASINA , arata EXCEPTIONAL !!!

O seara buna !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in club! O sa-ti placa.

Red-Bull este optional, dannyx incearca pe la toti, a mers si la mine, dar daca citesti ingredientele, sigur constiinta iti va dicta spre a-i pastra sanatatea... :salut:

Dannyx... sa nu uiti ca te-am ajutat!  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

seara buna;) si bine ai venit

ma in privinta red-bull-lui mai bine l-ai lasa deoparte eu as sugera o butelie de vin unul sec daca se poate;) ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut si bine ai venit in club.

te asteptam joia de la ora 6 la polivalenta.

si asta e, asa se poarta pe aici la prima intrunire trebuie adus un RedBull lu Danyx.  ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va salut si va mutumesc pentru primire !Am notat si problema cu Redbull-ul ,dar  mai trebuie sa vina si Danyx la intalnire .Ai dreptate bebe V 40 ,era bun un vin de LechinÅ£a !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! Iti doresc multi km in continuare cu bijuteria si nu in ultimul rand oricand treci prin Galati , poti da un tel si la nr din profil! :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0