Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest narco

Vand Volvo 480 turbo 1990 - 1200 RON

59 posts in this topic

masina este in stare de functionare ,inmatriculata ,itp valabil,asigurare,abia schimbat ulei,flitru ulei,distributie.geamuri electrice,oglinzi electrice,scaune incalzite.SUPER PRET de CRIZAAA : 1200 RON

masina poate fi vazuta in: iasi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma gandesc serios :) pana luni ai un raspuns de la mine.

Niste poze cu un telefon poti sa faci?

Sunt curios cat de mult trebuie reconditionat la ea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu sunt oarte interesat.Pune poze si aproximeaza cam cat mai e de bagat in ea ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

de reparat la ea e partea electrica ,la modul butonul din stg da jos geamul drept si invers,nu e stricat doar trebuie ajustari ,foarte putina rugina la una din portiere,faruri escamotabile functionabile ,masina este in stare de functionare.ah si pozitiile fata nu mai au sticlele am sa uploadez niste poze maine seara momentan nu am .am vazut anunturi cu volvo 480 neinmatriculat fara pompa de injectie  700 E.si cu 300 E acelasi model dar fara motor si cutie de viteze deci probabil e tentanta oferta.din pacate eu pe 2 dec incep un contract de munca pe un an in alta tara ca bucatar si nu am cui sa o las .timpul fiind scurt pretul este mic.app si piesele sunt f ieftine ,de bagat in ea nu trebuie sa bagi decat pentru chichite,kilometrajul nu merge,nu are cablul respectiv.. are servodirectie .pentru alte detalii sunt aici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca mai e valabil luni ai banii de la mine!!!!Si cred ca am sa si vin sa o vad/iau!Masina e in stare de fct?adica pot merge cu ea?sau pe la roman ma apuc sa caut platforma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu am mers pana la bucuresti cu ea,am mers totusi pana barlad si inapoi si nu am avut nici un fel de problema..un prieten a fost in germania si si a luat golf 4 din 2002 si dupa 200 km i a cazut cutia de viteze .nu cred k ar avea ce sa te impiedice sa ajungi unde trebuie .partea electrica fiind pe dos nu iti arata cati km mai ai de parcurs ,sa nu ramai fara benzina :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

parbriz crapat,computer de bord ,jante aluminiu ,volan reglabil pe inaltime, :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

momentan are carburator de dacie pus pt un consum redus(5-7%),are si carburatorul original in portbagaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

motor 1.8, masina nu e pe numele meu o am de la un prieten,daca vrei sa o treci pe numele tau o poti radia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa si tu un nr de telefon si zi-mi daca pot veni maine sa vad(daca imi place si iau )masina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dar tu de unde trebuie sa vii ?daca e sa ne intalnim maine abia spre seara este posibil daca nu ,luni sunt acasa toata ziua.0747539522

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vin de la bucuresti si vin special pt asta.Deci...zici ca e mai bine sa o lasam pe luni??

P.S.Cati cai (sau kw)ziceai ca are?

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu as intra in concurs dar eu sunt mult prea departe sa a jung acolo la timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vreau sa stiu sigur daca e serioasa treaba.Oferta mea e ferma si luni eu pot veni cu banii.Daca masina e ok banii jos si la revedere.As dori de asemenea sa radiez masina..deci cum facem?Crezi ca e posibil sa facem luni treaba asta?Sau de luni intro saptamana?Sau cum?

P.S.Cati km are masina?Cat costa cablul ala si ai de unde sa il pui?Eu dau banii pe cablu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu de ce puneti atatea intrebari... 480-ul e f bine cotat ca pret si acum.

Daca nu are urme de impacturi urate e de luat acasa fara intrebari.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc Adi 2727 ,imi pare rau si nu prea,ce sa fac sa o las sa mi o ridice pana la urma ,un an e vreme lunga,dar cu siguranta am sa raman fidel Volvo din motive EVIDENTE !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu de ce puneti atatea intrebari... 480-ul e f bine cotat ca pret si acum.

Daca nu are urme de impacturi urate e de luat acasa fara intrebari.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum am vazut si eu... carburator???? Si turbo????

E o greseala pe undeva.

Atentie la doritori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok,mersi fain!Imi poti da si mie te rog VIN-ul?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.