Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cezarIS

volvo 850, 2.5tdi, '97

111 posts in this topic

de vanzare volvo 850 tdi an 97 break full cred ca multa lume il stie bani nu prea mar interesa ci o masina la shimb pe 20 dec sunt disponibil pana atunci e sotia nr de tel0749852133 pt mai multe detali e sotia pana ajung eu in tara de masina ce sa ai zic mai e mult de munca dar e in stare de functionare are itp pana in 2010 luna 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

si uite asa se aduna iesenii, cezar daca te-ar interesa un 850 benzina :D, numai bine, tu iei benzinarul, alin ia dieselul apoi de la mine, si el isi da 460-ul pt a are client  :toothy9: iar eu raman cu banii

Share this post


Link to post
Share on other sites

interesanta oferta dar la diesel ma e putin de munca daca sunteti din iasi se poate vedea in cug tot break diesel

Share this post


Link to post
Share on other sites

vineri sunt in iasi si putem sa ne vedem si dicutam la fata locului cine e dispus stam de vb

Share this post


Link to post
Share on other sites

850 benzina e interesant as vrea sa il vad macar daca se poate sau daca poti pune niste poze cu el e bun ca e break pt familie e numai bun  ;D si uite asa se aduna ieseni

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,

arunca un ochi aici

http://img139.imageshack.us/gal.php?g=img0255.jpg

eu plec vineri la ora 6 dimineata in germania, ma intorc in ianuarie pe 9 (am masina pus la vanzare si aici pe forum cred ca poti gasi postul usor la vanzari). Sper sa ne auzim, daca vrei un 850 benzina o sa iti placa nu ai ce sa ii reprosezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal eu as fi deacord dar schimb pe schimb dar mai multe mai bbine discutam la fata locului daca esti deacord vineri cand esti liber

Share this post


Link to post
Share on other sites

un nr de tel daca ai avea si cum ajundg in iasi stam de vb joi seara aterizez in bucuresti si depinde cu ce vin la iasi si cand ajung k ms mult

frumos volvo impecabil la prima vedere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca o sa iti placa, pe mine nu m-ar interesa 850 TDI-ul dar cum nu am reusit eu sa o vand pe a mea, iar Alin are client pt 460-ul lui si el era interesat de TDI-ul tau :) eu ma gandeam ca el isi vine 460-ul tu iei benzinarul meu, Alin ia TDI-ul tau iar eu raman cu banii de pe 460. Am vorbit cu Alin si a spus ca ar fi interesat daca si TDI-ul ii ok.

Din nefericire eu vineri la ora 6 dimineata plec din iasi (am avion) si ma intorc abia pe 9 ianuarie, deci na in cel mai rau caz ramane pentru ianuarie. (am trimis nr de telefon pe privat)

un nr de tel daca ai avea si cum ajundg in iasi stam de vb joi seara aterizez in bucuresti si depinde cu ce vin la iasi si cand ajung k ms mult

frumos volvo impecabil la prima vedere

Share this post


Link to post
Share on other sites

la tdi mai e putin de munca dar cine e dispus si stie ce e un 850 tdi stie ca merita

e full piele automat full electric etc etc

Share this post


Link to post
Share on other sites

eventual in ianuarie ne adunam si stam de vb poate cadem de acord cumva toti 3 daca sunteti dispusi

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare,

pai ne vedem in 10 ianuarie deacuma :) momentan is in germania in vacanta hehehehe  ;D;D

Sarbatori fericite tuturor!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

la tdi ma e putin de munca sper ca se stie asta nu mult pt cine dispune de ceva timp si ceva banuti

dar vb mai multe cand revine si 850 benzina din germania pe 9 ian

ne vedem si discutam toti deacord?

Share this post


Link to post
Share on other sites

luati in calcul si un v40 1.8 122cp din 2000, pentru 850

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai cum sa nu fie remarcat e foarte frumos al meu nu prea a circulat noaptea mai mult doar atunci terminam munca

si cum numai eu am mers cu ea ca in rest masina de la munca era baza

cum doresti daca vrei sa vii sa o vezi se afla in cug langa sc 42 dar mai bine vb inainte la un tel sa fiu acasa, eu cred ca asa e mai bine oricum astept un tel cand doresti

Share this post


Link to post
Share on other sites

un tel e 0749852133 disponibil oricand ar fi bine daca poti inainte sa pleci de acasa sa ne auzim la un tel sa fiu acasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

:))

aline sa lasi un mesaj pe aici sa stiu si eu ce se mai intampla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.