Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zomby17

Vand URGENT VOLVO 360 GLT limited edition 14 of 50 buc pret 800euro neg

48 posts in this topic

Vand URGENT VOLVO 360 GLT limited edition 14 of 50 buc, milionaire edition , full full  piele, aer conditionat, incalzire in scaune , geamuri si oglinzi electrice (incalzite) , CB cu consum instantaneu, proiectoare de ceata , jante de aliaj , full servo, tobe sport inox noi, GPL omologat , ITP valabil 2 ani  ...etc ptr poze si mai multe informatii tel 0742020260 bogdan sau id de mess    cj04gwg.  PRET 800 euro neg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desi imi e cam rusine sa te intreb, totusi intreb, nu vinzi aerul conditionat(cu schimbul aferent de piese gen aeroterma si radiator si ce o mai fi)?

Scuze daca te jignesc in vreun fel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bijuterie.

de ce vrei sa o vinzi?

daca tu o dai cu 800 din care mai si lasi, cu cat pot eu scapa de a mea.

daca am primi 500 pe masina noastra, maine am pleca la cluj.

ocazie faina dar eu o ratez din pacate.

felicitari pentru noul pretar.

servus

Share this post


Link to post
Share on other sites

o vand ptr k am nevoie de bani urgent si mai mult sta in garaj batrana k mai am o masina cu care circul, deci haideti cu oferte ............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Spune-mi te rog daca masina se mai afla in starea in care se prezinta in poze, acestea conform datei fiind din 2004 si trecand peste pretul ok te intreb totusi daca are bube mai serioase ? Am un prieten caruia i-am spus despre masinuta ta si se pare ca a-r fi interesat sa o cumpere. Maine mai vorbesc cu el, poate si cu tine si vedem , poate vine 340-ul la Targu Mures !

Share this post


Link to post
Share on other sites

dap masina mai arata k in poze deoarece nu am setat aparatul cand am facut pozele, ele sunt facute in 2007 dar masina a fost tinuta in garaj, am facut doar 12000km cu ea de cand e la mine , bube serioase nu are doar maruntisuri pe care ti le pot spune la tel, si apropo e 360 :D    dak vrei ii fac niste poze si ti le trimit  pe mess sa te convingi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups...da , e 360....asa e cand noaptea in loc sa dorm eu stau sa scriu mesaje!  ;)  Vorbim mai incolo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

care ar fi ultimul pret la masinutza asta? m-am indragostit iar :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

700 euro cel mai ieftin mai pretz sub acesta o dezmembrez

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai sus cu masina .................dak nu hai sa vedem dak ne strangem de o dezmembrare si sa-i dam bataie. Asa sa spuna fiecare ce i-ar trebuii  si facem preturi bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-ar putea interesa masina...ce bubite are?SI carei faza cu limited edition???

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-a vandut? Am vazut tarziu anuntul... As veni sa o iau dar trebuie sa ne punem de acord pt ca vin de departe

Share this post


Link to post
Share on other sites

baieti masina o sa i-a calea rematului in vederea achizitionarii unui autorism nou asa ca masina nu mai este de vanzare dar se vand piese de pe ea  Interior, instalatie de clima etc.... va astept cu pm salutare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat pentru aceasta masina frumoasa si unica, mai ales ca era o editie speciala.

Un alt Volvo se duce la "cimitir" in favoarea unui "plastic car 2010".

R.I.P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe mine inca ma intereseaza daca o mai vinzi intreaga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu ma apuc de dezmembrat pana nu am cerere la aproape toate piesele importante,  s-ar putea sa o vand toata dar fara gpl dar pretul tot la 700 ar ramane

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceau,

nu se inghesuie lumea la piese?

masina aceea intreaga are valoare.

si mai ales cu gpl-ul montat.

good luck

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu se inghesuie nimeni la piese se pare ca  se gasesc oriunde  :)  hai sus cu piesele  ......    si cu masina.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care este ultimul pret al masinii cu tot cu GPL?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai eu nu inteleg o chestie...in anunt zici ca e 800 E negociabil..dupa care in posturi scazi pretul pe la 700E..si acu imi zici mie ca il daui cu 900? ???

Eu sunt interesat si pot oferi 800E dar il vreau cu GPL..si eventual tre sa mai discutam si ce bube mai are masina..sa nu vin de la bucuresti si sa imi iau teapa....ca am mai patit-o! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

masina deocamdata e a mea pot sa cer cat vreau pe ea indiferent daca urca sau scade pretul !    pana atunci upppp 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.