Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zomby17

Vand URGENT VOLVO 360 GLT limited edition 14 of 50 buc pret 800euro neg

48 posts in this topic

masina deocamdata e a mea pot sa cer cat vreau pe ea indiferent daca urca sau scade pretul !    pana atunci upppp 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nehotarat poate este dar este si neserios.

Aveam un drum pana in Sibiu in weekend si am stabilit cu o saptamana inainte ca vin in Cluj sa cumpar masina daca este cum mi-a spus la telefon (fara probleme cu exceptia aerului conditionat).Inca nu afisase pe net pretul de 700 fara gpl dar mi l-a comunicat la telefon si am zis ca nu o iau cu gpl ca ar fi prea scump(nici nu am intrebat cat ar fi cu , ma gandeam ca 800 cat a zis initial, ma rog). Il sun de confirmare miercuri si joi si aflu ca nu pot sa ma duc sa o iau pentru ca isi programase o excursie in weekend si nu avea timp sa dea gpl-ul jos.

Nu fac comentarii la masina ca nu am vazut-o, dar avertizez lumea interesata de ea sa aiba grija si sa stabileasca clar intalnirea, poate avea surprize neplacute!

Share this post


Link to post
Share on other sites

masina ramane la vanzare  700 fara gpl 900 cu gpl, poze la cerere pe mess, P.S  anunt valabil doar pentru TRANSILVANIA !!!! bucurestiul sa ia o pauza  ca au prea multe povesti in program

Share this post


Link to post
Share on other sites

de obicei umblu cu porbagajul gol

ma gindeam sa bag masina ta in el

dar daca tu nu vrei, asta e

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt profund impresionat de vorbele tale..... dar nu azi ;) mai incearca

Share this post


Link to post
Share on other sites

In urma a ceea ce citesc, inepe sa se arate timid ...o concluzie:

zomby17  - Cred ca iti sterg anuntul. Si poate si tot ce ai scris pina acum. Ce zici ?  Vad ca incepi sa o arzi in figuri. 800 era pretul NEGOCIABIL, nu 900. Ai chef de alba-neagra pe acest forum ?...

Hmm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iii treaba mea cat cer pe masina mea poate k acuma nu ma mai strang banii cu usa de aceea cer mai mult pe ea , nu fac nici o alba neagra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa incapa in portbagaj trebuie compactata mai intai  ;D .Se poate rezolva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ferarru3333 bate-ti coasa in alta parte cu masina tah s80 de plastic , iti dau un motor de 2,3 benzina sa iti spui in spate la balena aia esuata de diesel daca esti complexat k nu iti merge ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai  Zomby, da ne lasi ma . ... !

Share this post


Link to post
Share on other sites

da chiar asa zomby,

mai lasa-ne cu masina si cu textele tale.

nici tu nu mai stii ce vrei.

ba dezmembrezi, ba rabla, ba o vinzi dar fara gaz...

incep sa cred ca e ceva necurat la mijloc cu masina aia.

o seara placuta va doresc

Share this post


Link to post
Share on other sites

100% are problema la cu mosorul

Share this post


Link to post
Share on other sites

oameni de doi lei aici  , masina are ITP de o luna facut  deci nu are ce sa nu fie in regula baieti  dar nu va fie lene sa cititi numa unu e mai rotund ca altu in vorbe.

@peugeot79 masina e a mea frate fac ce vreau cu ea o vand intreaga o dezmembrez e treaba mea, nu iti convine nu mai posta frate

@roberto explicate la ce are probleme

@parola frate uitate pe alt topic daca nu iti convine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roberto se referea la o ''problema'' care daca nu urmaresti si restul forumului in afara de subiectul tau nu ai de unde sa o stii! ;D We are a big family here si daca nu faci parte din ea nu ai cum sa intelegi multe lucruri.Totusi incearca pe autovit sau alte site-uri anuntul tau poate ai mai mult succes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incearca tu alt forum daca ai probleme la mansarda....Oricum vei fi banat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

oameni de doi lei aici  , masina are ITP de o luna facut  deci nu are ce sa nu fie in regula baieti  dar nu va fie lene sa cititi numa unu e mai rotund ca altu in vorbe.

@peugeot79 masina e a mea frate fac ce vreau cu ea o vand intreaga o dezmembrez e treaba mea, nu iti convine nu mai posta frate

@roberto explicate la ce are probleme

@parola frate uitate pe alt topic daca nu iti convine

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vita_fresh2008  merci de info

@parola frate  uitate in ograda ta ca nu te-a intrebat nimeni nimic

@roberto  dap am modificat pretul pentru ca nu mai sunt strans cu usa sa dau masina , am tinut topicul la curent cu modificari de pret  nu vad de ce se supara lumea si baga strambe  ca masina are probleme  !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.