parola

LoooooooooooLLLLLLLLLLLL!!!

22 posts in this topic

Acum se pun silicoane si in brate?Curios!

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF !!!  :wow: Exista si ASTFEL DE SPECIMENE si INCA MAI TRAIESC ?!?!?!  :hammer::machinegun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da kitra .....daca era asta cu noi sambata ....colo sus la mansarda .....mama mama ce ar mai fi rupt ringu' de dans  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unde esti tu Gore mancatz-ash bicepsu' tau, sa te strang in brate sa ti-l fac triceps ! Unde esti tu cand vrea cucoanele sa le dansezi, sa-ti mangaie pectoralu', sa-ti admire lantzu'... sa-ti faca din buze pe Gutza ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

JIAN... JEAN... JAN.. JIEAN... Toata treaba-i din manea :smile: Ce nu mai stiu e daca era de la Barbulesti sau de la Craiova... Foaie verdeeeeeee foaie nouaaa, mi s-a rupt maneaua'n douaaaa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

JIAN... JEAN... JAN.. JIEAN...  Toata treaba-i din manea  :smile: Ce nu mai stiu e daca era de la Barbulesti sau de la Craiova... Foaie verdeeeeeee foaie nouaaa, mi s-a rupt maneaua'n douaaaa...

hai kitra ...ca aveai o urma de mandrie colo' sus in varfu scarilor ....cum te uitai tu OACHES la noi ....ai de jos  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oaches ? Ti-a luat maneaua mintzile bre ? ;D Aia era o privire de om disperat !!! Ramasesem... impietrit de suferinta interpretului, cum poti sa nu-ti doresti sa asculti asa o...rapsodie.... ? Nu te priveam bre de sus, nu stiam daca sa cobor sau sa ma... arunc  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu bre ...sa te cred sa nu te cred ....e cusuta cu aÈ›a ...sau cu liÈ›a ... ??? uite asa ma confuzez io mereu  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai nene...eu nu intaleg de la ce vi se "traje"...de la zapada lu' vanghele sau de la "bulleala rosie". Ca prea vi s-au aprins calcaiele dupa ..."gori"  ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca astia 2 nu sta in sectoru` lu` Vanghelie care este ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bre si ce frumos ma jucam cu kitronelu ....au venit astia mai mari .....kitra io iau lopatica ..tu galetusa si hai la alt tobogan . ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da' asta ce-are bre, a ruginit deja ? Zi-mi ca vin cu pijamaua aia carpita si ne dam amandoi pe ea ;D  .. Tu doar zi ce facem cu garderoba  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA BAIETI, se duse dracu topicu lu` Budulan, cred ca si Gore a plecat la culcare, ia mergeti voi la nani ca de nu vine Gore si va violeaza sa fie 30, nr rotund ca 28 de violuri suna a facatura ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca se revarsa silicoanele bre ? Iti dai seama concurenta la 4 iulie ce iese din balasturile lu' jupanu ? Ia gandeste-te la consecinte... cata litza arsa degeaba ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite pe asta nu l-as lua cu mine pe arca daca as fi Noe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru d'alde astia imi pare rau ca s-a abolit pedeapsa cu moartea....  :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puteti alege una din cele de... aici

http://alexneagoe.blogspot.com/2009/02/top-10-cele-mai-ingenioase-dispozitive.html

Personal as opta pentru una care sa contina ceva muzica rock bine plasata in scaritza siliconatului... pusa pe repeat pana se leapada si de ma-sa si de ta-su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now