Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Florin_55

Vand VOLVO S60 R - 9000€

47 posts in this topic

Motor 2.5 Turbo 300 cai stock editie limitata de 3000 masini

4x4 permanent cu 2 diferentiale Haldex

Sistem de frnare BREMBO cu 6 pistonase fata si 4 spate

Suspensie sport cu 3 moduri

Dublu climatronic

Navi + DVD + interfata originala pt Ipod in cotiera

Sistem Audio Dolby Prologic cu 3 statii

Piele maro - Scaune cu incalzire in 5 trepte

Scaun sofer cu memorie

Bixenon

Telefon incorporat in bord si handsfree original incorporat in tetiera

Trapa

Senzor de Ploaie

Jante Originale 18"

Cauciucuri 2000Km

tel: 0728800457

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poze?    Schimburi cu alte masini?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nenea Florin un an de fabricatie,km,inmatriculata niste poze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam bascalie anuntul ;D

2 diferentiale Haldex, mai fugi de aci de ce nu 3 ?

incalzire scaune in 5 trepte, asta doar daca incalzirea este de VW

sistem audio Dolby cu 3 statii, care 3 statii cand e doar una sub scaunul pasagerului .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai... 3 statii adica HU-ul, decodorul de ProLogic si ampliful  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce aveti fratilor de nu va-ti prins! Anuntul e bagat pentru pescari!(Stiti voi la ce ma refer) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fara poze concrete si raspunsuri la intrebarilor userilor - concluzie: maine se va sterge acest...anunt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In cazul in care nu e bascalie, accepti masina mea (S60 2,4T 2001 158000km) + 2000 de euro diferenta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuu, sigur nu e bascalie S60 R la 9000 de euro.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate ca i-a pus vreun camatar cutitul la gat si vrea neaparat 9000 de euro. Bine, in cazul asta nu accepta niciun schimb :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omul e activ pe forum intr-o singura sectiune pe forum- modificari la suspensie si sistem de franare.

Este in contact cu oamenii care vor masini puternice, si folosesc masini puternice... Poate careva vrea sa treaca de  la S60R la un M3 mai nou... Sau poate masina aia merita chiar numai 9000 de euro (intrebati de un pret pentru schimb suspensie adaptiva la R, sau probleme la sistemul de tractiune integrala) Sau daca e S60R trebuie sa fie neaparat impecabil? Paote masina e deja obosita, sau a fost lovita, doar se mai intampla.

Deci, poate sa existe S60R la 9000 de euro.

Poate masina nu e inmatriculata.

Hai sa asteptam detalii inainte de a ne arunca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

picture0001e.jpg[img width=450 height=600]http://img69.imageshack.us/img69/7572/picture0002n.jpg[img width=450 height=600]http://img717.imageshack.us/img717/3769/picture0003c.jpg[img width=450 height=600]http://img24.imageshack.us/img24/5451/picture0004qx.jpg[img width=800 height=600]http://img692.imageshack.us/img692/2434/picture0007w.jpg[img width=450 height=600]http://img708.imageshack.us/img708/1433/picture0008.jpg[img width=450 height=600]http://img15.imageshack.us/img15/3331/picture0009o.jpg[img width=450 height=600]http://img694.imageshack.us/img694/3546/picture0010pg.jpg

In primul rand scuze pentru intariziere. Masina nu este a mea, este a unei cunostinte, am vazut-o, mi-a placut foarte mult, si pentru ca aveam cont pe Volvo,m-am gandit sa pun anuntul si aici. Nu stiu prea multe detalii despre ea, sunt fan, dar nu cunoscator al acestor masini, de aceea am dat anuntul asa cum l-am primit, si de aceea nici macar nu am afisat nr meu de tel. O sa mai cer si alte detalii despre masina si o sa le afisez cat de curand. Nu o sa raspund comentariilor malitioase, nu vreau sa am o disputa cu nimeni, dar ma asteptam ca posesorii de volvo sa fie putini diferiti de posesorii de alte marci cunoscute de pe plaiurile mioritice. Dar fiecare padure cu uscaturile ei. O zi buna va doresc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe... masinuta asta parca am vazut-o intr-o seara parcata undeva pe la Baba Novac... @Laura, stii ca ti-am zis de ea ? Vis-a-vis de unde stai tu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu trebuie sa te superi pe nimeni,trebuie sa intelegi ca un S60R la banii astia si la cum arata trebuie sa aiba ceva ascuns.poate andy sau godfather ne pot spune mai multe,vad ca pozele sunt facute la primus deci ei ar trebui sa stie/afla mai multe despre masina asta.masina arata bine dar la banii astia e dubioasa rau no offence!

oricum spor la vanzare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

In legatura cu schimbul propus de mine ai vreun raspuns? Vb cat se poate de serios.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E foarte dragutza masina.

Tare sunt curios cum e sa mergi cu ea.....

Cred ca super senzatie.

Betty, sa verifici de ce capota e usor dezaliniata fatza de aripa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E foarte dragutza masina.

Tare sunt curios cum e sa mergi cu ea.....

Cred ca super senzatie.

Betty, sa verifici de ce capota e usor dezaliniata fatza de aripa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

in legatura cu schimbul, sau cu orice alta informatie sunati-l direct pe proprietar. Il cheama Bogdan-0722.132.500. Din care am inteles eu masina e in regula, are nevoie de bani pentru o alta afacere, sau ceva de genu. In ceea ce priveste masina...eu sunt fan bmw de cand ma stiu, dar masinuta asta e pur si simplu incredibila. O seara buna tuturor,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei sa vinzi o masina..., mai ales un Volvo, mai ales unul gurmand..., etc pe vremurile astea tre sa faci un discount. Este f simplu. In perioada asta nu mai exista un anume pret pentru nimic SH.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca cineva a observat la poza din lateral care se vede mai in ceata capota nu prea sta inchisa la locul ei,oare a fost lovita?sunt rau nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O fi a lui "Xenadrina" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu dau multe detalii aici pentru ca nu ar fi corect. Tot ce spun este ca nu o recomand prietenilor. Daca vreti canapele in sufragerie de 9000 de euro sau schimbator de viteze pe post de robinet, sau pedale noi la cosul de gunoi din bucatarie, covorase noi la intrarea in casa, navigatie in baie faruri cu xenon cu senzor de miscare pentru curte, evacuare pe post de cos de fum la soba, alarma cu imobilizer la laptop, claxon la mobil, si emblema de volvo pentru cutia de scrisori ...poate da.

Un istoric la primus inainte de cumparare si o sa stiti ce luati. Bineinteles ... cu niste bani de bagat in ea... ar fi interesant, dar cred ca ar fi prea mult.

(si uite cum as putea sa fac niste bani daca as vinde istoricul la masina asta , dar nu o fac totusi :) )

Show's over...move along now.

P.s. masina era interesanta pana vara trecuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumim pentru interventie - andy. Ai punctat exact ce noi ceilalti am "mirosit".  :-*

cit despre faimoasa :"Nu o sa raspund comentariilor malitioase, nu vreau sa am o disputa cu nimeni, dar ma asteptam ca posesorii de volvo sa fie putini diferiti de posesorii de alte marci cunoscute de pe plaiurile mioritice."...  - nici macar nu voi raspunde la aceste randuri, mai ales dupa ceea ce a scris andy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.