Sign in to follow this  
Followers 0
KPAX

Caut croitor bun si cu gust

11 posts in this topic

Intrebare intrebatoare. De ceva timp m-am lovit de faptul si problema ca mi-a imbatrinit garderoba si ar trebui s-o reinoiesc. In acest sens apelez la voi cu rugamintea poate-mi recomandati vre-un croitor bun care sa-mi faca vre-o 2-3 costume. Am tot incercat pe la diversele magazine si de fite si mai ptin de fite insa chiar daca aratu bine in vitrina pe mine erau ca niste saci.

Poate ma ajuta si pe mine cineva cu ceva date de contact.

multumesc anticipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai bine te duci la sala sa mai dai din burta jos,ca sa nu mai stea costumele pe tine ca pe cuier

si pe mine stau la fel :D;D:D;D:D;D:D din cauza burtiiiiiiiiii ::);D:D::);D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sau citeva saune de-alea "cu suflet", te-am asteptat toata iarna... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu intreb de croitor iar voi imi dati solutii alternative. Multumesc se primec solutiile alternative dar cu mici comentarii:

@Feraru3333 - pi croitor caut ca atunci cand voi da burta jos sa mai modifice si costumele nu numai burta.

@ Matrixxx - pai da ce voi nu aeti degete sa scriti telefoane sa sunati gura sa intrebati. Pe la intruniri nu am mai dat deoarece in drinta mea de a face ceva in an de criza a trebuit sa muncesc aproape non stop. dar daca se isca cineva sa zica clar ca vrea pai atunci sa zica si incercam sa incropim.  ;D

@ Sepukku - stiu de el, dar doriam sa fac o comparatie, asa mai gasisem si pe "Tata si Fiul" dar in rest nu prea am gasit pe net ceva interesant. Merci oricum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adica ai slabit  ???

Fericitule care esti  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adica ai slabit  ???

Fericitule care esti  :D

am slabit dar prea putin. idea este ca un croitor bun ar putea sa-mi faca cateva costume pe care la nevoie le va ajusta in functie de performantele mele

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai pune elastic la pantaloni si se ajusteaza automat  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

da si beteala sau cum dreq s-o numi la sacou ;)

hai domnilor eu chiar vorbesc serios dar voi numa de glume va tineti. chiar nu cunoaste nimeni nici un croitor mai acatarii prin Bucuresti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrei sa dai burta jos ? Mergi pe jos.Lasa masina.Eu in 3 luni fara permis am dat jos cam 7-8 kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cunosc eu unul deosebit de bun. Activ, 40 ani de activitate, lucreaza pentru generali de armata si restul... pe comanda. Stancu Marin. Daca mai este necesar, numarul meu de telefon este 0740969633, Alexandru, si-l intreb

Intrebare intrebatoare. De ceva timp m-am lovit de faptul si problema ca mi-a imbatrinit garderoba si ar trebui s-o reinoiesc. In acest sens apelez la voi cu rugamintea poate-mi recomandati vre-un croitor bun care sa-mi faca vre-o 2-3 costume. Am tot incercat pe la diversele magazine si de fite si mai ptin de fite insa chiar daca aratu bine in vitrina pe mine erau ca niste saci.

Poate ma ajuta si pe mine cineva cu ceva date de contact.

multumesc anticipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0