KPAX

Pana vineri s40, de azi XC60

40 posts in this topic

Felicitari!!  Ce mai, ca inainte de achizitia de catre galbejiti... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Horia vrei sa se obisnuiasca lumea cu discountul, pagina 3 este FOARTE personalizata.

Halatu halatu cat e halatu?! :happy12: :happy12:

Deja uitasem ca mai sunt oameni fericiti pe forumul asta asa ca, felicitari pentru masina si iti multumim ca ai apelat la serviciile noastre ;) Sa vedem parerea dupa cateva zeci de mii de km  :clock:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:wow: :wow: :wow: :wow: acum am vcazut topicul!Sa o stapanesti sanatos!De abia astept sa o vad pe viu  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam pozele alea cu nerabdare!!! E masina mea preferata! Sa ma ajute si pe mine bunul Dumnezeu sa-mi iau una... ;) Sunt tare curios cum e cu cutia automata?!? Te-ai obisnuit repede? Iti place?

Share this post


Link to post
Share on other sites

De obisnuit m-am obisnuit destul de repede, mai ales ca am mai condus cu cutie automata. Si plus la asta intradevar sunt cateva avantaje, dar si dezavantaje la cutia automata. pana-n prezent nu ma pot pronunta deoarece nu am scos-o inca la drum lung. atunci voi putea aprecia diferenta.

In ce priveste pozele pai nu am avut apartaul pana nu de mult ca-l imprumutasem unui prieten de sarbatori si poate in WE reusesc s-o spal si s-o pozez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi super! Abia astept sa o vad! Mai ales ca e si negru...o frumusete, ce mai!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volvo XC 60 in Cheile Dambovicioarei  - continuare

post-69-12877879803494_thumb.jpg

post-69-12877879805672_thumb.jpg

post-69-12877879808126_thumb.jpg

post-69-12877879810072_thumb.jpg

post-69-12877879812907_thumb.jpg

post-69-1287787981526_thumb.jpg

post-69-12877879818741_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu ar fi celelalte poze de mai sus, ai putea crede ca ultima poza e fake. Masina pare lipita pe o imagine, dupa cum se vede conturul ei clar fata de restul imaginii.

Oricum, arata superb. Ai testat si urcusul mai abrupt? Sau doar treceri de apa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superba masina !!!

Iti doresc sa te bucuri de ea si cu ea !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu ar fi celelalte poze de mai sus, ai putea crede ca ultima poza e fake. Masina pare lipita pe o imagine, dupa cum se vede conturul ei clar fata de restul imaginii.

de fapt datorita faptului ca era innourta si ploua, pozele nu au iesit cum am vrut, a trebuit sa ma joc un pic, iar atunci cand m-am jucat in unele cazuri se pare ca am exagerat.

Oricum, arata superb. Ai testat si urcusul mai abrupt? Sau doar treceri de apa?

inca nu, ande am incercat s-o urc nu am reusit din cauza faptului ca era iarba uda, iar cauciucurile nu sunt tot terene, si prin urmare patina. o sa incerc cu alta ocazie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maestre, faine poze. La fel ca masina. Sa te bucuri de ea  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now