Sign in to follow this  
Followers 0
Guest

Votul cu taxa

Un' sa fie ...un' sa fie   21 votes

  1. 1. Un' sa fie ...un' sa fie

    • Cheile Butii
      2
    • Lacul Cincis
      5
    • Hotel Diana(sambata de sus)
      8
    • Maramures
      5
    • Ma doare'n cot oricum nu vin
      1

Please sign in or register to vote in this poll.

19 posts in this topic

Deci, dragilor,

Aici vor vota exclusiv cei care au platit , si cei care stiu SIGUR ca vor veni desi inca nu au achitat .

Votul are 2 optiuni ....adica fiecare poate vota 2 locatii.

Cel ce voteaza este obligat (moral) sa scrie cateva cuvinte (bine ar fi sa scrie si motivul pt care a facut cele 2 alegeri)

Votul se incheie fix peste 1 saptamana

Cine are chef sa voteze dar nu a platit si nici nu e sigur ca vine poate alege varianta 5

Astept  ;D ..... cu 2 pungi de seminte .... si cateva beri  ;D

Sa inceapa razboiuuuuuuu'  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ danyx, ar fi ok daca ai trimite mesaj celor care au platit, poate nu observa topicul!Si eu am cautat cateva minute  ;D .

Acum la vot:

1-Cincis

2-Sambata de sus

Da-mi voie sa expun si varianta 4...nu ma doare-n cot, :D  dar fac tot posibilul sa vin!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sambata - am copilarit in acea zona , o cunosc destul de bine si este superba, mai ales portiunea de la DN pana la Sambata ... Cam comerciala a devenit in ultimii ani dar zona este mirifica.

2. Maramures - nu am fost pana acum in acea zona si chiar ma gandeam sa ajung pe acolo. Acum daca s-a ivit ocazia, am votat  :D

Oricum, asa cum am mai spus, daca Doamne fereste nu intervine ceva f. nasol, vin oriunde dar aceste 2 locatii sunt prioritare pt. mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Cincis

2. Sambata de Sus

In oricare din cele doua locatii o sa ma bucur de vreo 300 km de condus intr-o directie.

As fi votat clar Marmuresul dar e mult prea aproape ( aici locuiesc ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Maramures

2. Lacul Cincis

... prin eliminare (cabana cu acoperis ruginit am eliminat-o prima din principiu, apoi Sambata de Sus, pentru ca manastirea din apropiere i-ar fi distras pe unii membrii asa cum s-a intamplat si la Vatra Dornei si nu au mai venit la poza de grup).

Share this post


Link to post
Share on other sites

da de unde ai scos numa aste 4 locatii?

ok si astea

simbata si maramu

Share this post


Link to post
Share on other sites

probabil nu avea decat 4 red-bull-uri... ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merg si eu pe mana voastra.

probabil ca stiti voi ca e frumos acolo.

Asa ca .... nu votez :) merg unde vreti voi. Daca e foarte departe..... o sa va injur mai mult.

Cate o injuratura la fiecare 10 km si 30 de minute de injuraturi dupa fiecare radar luat :)

Nu am platit avansul dar.....  o sa ma ocup si eu... intr-o zi, cu soare :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am luat hotarirea sa nu mai votez NIMIC la tot ce inseamna subiect pentru Nationala Volvo. Atita disperare si inversunare...in loc sa fie intelegere si bucurie...Acum din Nationala de la Cheile Butii a ramas doar expresia "la cabana cu acoperis ruginit"... parca nici nu s-au scris o gramada de posturi chiar dupa ce am plecat de acolo, ce subliniau sentimentele de atunci : CIT DE FRUMOS NE-AM SIMTIT ACOLO...

Unde se decide, daca pot am sa vin. Poate in timp, imi voi schimba acest gind si voi redeveni mai...altfel. In rest, sint aceleasi cum ma stiti, cu bune si rele. Din praf de stele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LA CABANA CU ACOPERIS RUGINIT,v-am cunoscut,si m-am simtit f f f bine cu voi.putea sa nici nu aiba acoperis,ca tot bine ma simteam, nu locul conteaza ,cine este acolo este important.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am luat hotarirea sa nu mai votez NIMIC la tot ce inseamna subiect pentru Nationala Volvo...

        Lasa, nu mai fi asa de â€sensibilâ€. Am avut si eu o suparare, asa cum ai avut si tu. :sad5:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am luat hotarirea sa nu mai votez NIMIC ......

Ai grija!....concurenta o sa profite de ...slabiciunea ta;asa ca la alegeri  ;D

Fii TARE!!! da din coate!  ;)

Ciudat!...cand e greu sare toata lumea...acum ca suntem cativa care hotaram...ne tragem deoparte.

LA VOT!!!

Cum votam asa va ramane.

Acolo vor stabili urmatoarea intalnire, cei care vor veni. Ca va fi in acelasi loc sau in altul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Consecvent primei mele optiuni, din prima runda de votari, am optat pentru zona Brasov-Sibiu. Si pentru ca Sambata de Sus este in acea zona, acea locatie este singura care am votat-o.

Nu ma deranjeaza si oricare alta zona iese. Nu am vrut sa mai dau 2 voturi astfel incat sa iasa iar o alta varianta decat cea prima aleasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am votat Lacul Cincis,pt. ca este o zona pe care nu am vazut-o pana acum.

De la al doilea vot,m-am abtinut,pt. ca in mod normal as fi votat maramuresul,numai ca n-am vrut sa-l supar si mai tare pe Matrix ;D (glumesc,bineinteles) ;D ;D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai trebuie adugata inca o optiune de vot.

ma doare-n cot de locatie vin unde sa aduna toyti in cazul in care pot

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Sambata

2.Cheile Butii

Am votat, insa asa cum am mai spus, vin oriunde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1- Sambata de Sus ( am incredere in Rebelu')

2- Maramures.

Cei care inca nu au votat ....va rog sa o faceti cat mai repede ...in seara asta se inchide votarea .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0