Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

radulescu

VIND VOLVO C 70 t5 2001 impecabil

63 posts in this topic

da poate ai dreptate,dar masina nu era in plan sa ramina asa si urma o aliniere totala dar acum o dau si cine vrea  o face cum ii place sint modificate doar barile originale nu si alte chestii cine o ia pote sa puna totul inapoi fara sa modifice nimic (prinderi si altele..)iar cind ziceam originale ma refeream la faruri , motorase de faruri,grila,originalul cd  apoi nu stiu ce ii asa de modificata doar un pic barile in rest nimic care sa o,o,o nu stiu cum sa zic banuiesc ca farurile si eleronul nu vrea nimeni sa le iau jos ;D tot ce ii facut am postat aici si lumea a apreciat sau cel putin asa a zis ;) :Doricum nu ii urita mersi de critici dar si de laude ::):-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

VA ROG SA INCHIDETI TOPICUL MASINA SA VINDUT (IN BUCURESTI) ;D;D;D ::)la un baiat de pe forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine ? CINE ?! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil tipului ce vinde v70 r awd.

El zicea ca ar lua c70-ul de pe forum. :P

dany_cmd,sau ceva de genu` .

Share this post


Link to post
Share on other sites

...asa cum a avut "grija" si de 850-ul care l-a vandut de curind ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cata rautate !!!!!!;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

...asa cum a avut "grija" si de 850-ul care l-a vandut de curind ?   :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se inchide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut si lucrat la "masina" pe care i-ai vindut-o lui Vali si m-a luat durerea de cap ce varza era tot pe-acolo. Cum naiba ai putut sa-i faci chiptuning unui 850 fara un banal stage 0 complet ?... Asa ca nu ma lua cu "am grija de masinile mele" ca mi-e de ajuns.

Nu am nici o problema personala cu tine, daca aveam vreuna...te las pe tine sa ghicesti continuarea.

Este doar 100% Realitatea crunta. Cine nu cunoaste sau nu a vazut ce e sub capota acelei masini sa se abtina.

De aceea ii doresc acestui C70 o viata mai buna decit a acelui 850.

Nu voi tolera niciodata pe acest forum chiciurile ieftine.

ACUM si doar acum se poate inchide acest topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.