contdezactivat

Interesant... Modele vechi, kilometri zero... Ebay

40 posts in this topic

Interesant cum arata si eu ma asteptam la un interior mult mai luxos dar se vede ca au ales sa fie practic si confortabil.

Si nu e vorba de bani, ci doar de gusturi.

La 960 (cel putin primele modele de care stiu) pielea era standard, plusul fiind optional.

Tot la modele oficiale am mai observat preferinta asta: interior de plus si capacul ala pe aripa din dreapta, de la incalzirea electrica de motor. Se pare ca incalzirea electrica era mai pretabila pentru anytime ready decat parking heater-ul.

Nu puteam sa trec cu vederea CR901, radioul avut la dispozitie. Care e un 1DIN foarte capabil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumoasa masina .

Capacul de pe aripa dreapta este pentru montarea steguletului :D

Edited by Brava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multa lume spune ca e pentru stegulet dar te edifici daca te uiti si vezi ce e in spatele capacului.

Eu m-am uitat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma prind cum de anul fabricatiei este 2005 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca doar a gresit... Altfel nu gasesc explicatie. Atunci o fi fost scoasa la pensie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multa lume spune ca e pentru stegulet dar te edifici daca te uiti si vezi ce e in spatele capacului.

Eu m-am uitat.

Hai lasama, si ce e dupa capac? Mos Craciun ?

E suport de steag toata ziua si toata noaptea .

http://www.flagpoles.se/res/Fixedcarflagpole/fixedcarflagpoleexclusive.jpg

http://kanastrading.com/flag-pole/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu arata asa ce am vazut eu iar in spatele gaurii era un cablu care ducea spre blocul motor.

Cu toate astea nu ma intitulez expert (cred ca maxim 2 masini am vazut live cu asa ceva), ca si voi caut un raspuns.

Edited by Adi2727

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic sa te mai gandesti pt ca aici se discuta de fosta masina a regelui Gustav al Suediei, masina ce se afla in Elvetia .

Ai fost tu in Elvetia si ai vazut masina ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masini certificate ca fiind de ambasada am vazut. Pe aia a lui Gustav mai mult ca sigur nu ai vazut-o nici tu.

Pe cat de stupid imi pare sa faci o gaura in tabla pentru un stegulet "made in china", la fel de mare mi-a fost si mie uimirea ca de fapt nu e chiar asa.

Cauta poze mai vechi... si Ceausescu a avut ceva Volvo la viata lui dar in steguletele lui parca batea vantu mai altfel. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omule noi vb de masina din poza de mai sus, poza pusa de tine, poza la care Vadim a comentat ca pe aripa are suportul de steag, mai devreme spuneai ca e o sarma iar acum o dai de gard .

Suportii de steag sunt standard, mergi pe Bdul Dacia din Bucuresti unde sunt mai multe ambasade si vezi la toate masinile de ambasada acelasi suport chiar daca masina e MB, BMW sau Volvo .

Ce ai vazut tu poate e vorba de o utilizare mioritica a suportului de steag, care dupa cum am mai spus e standard si toate arata cam la fel .

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 6 0 am vazut, te iau de manuta oricand doresti o deplasare in sectorul 5, sa constatam impreuna "miracolul".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noi vb de masina din Elvetia nu de cea din sectorul 5 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand ai dreptate si vrei sa ai dreptate, nimic altceva de spus decat: ai dreptate! Are you happy with that?

Crezi ca eu nu am utilizat Google inainte sa postez?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now