Roberto

VIDA 2010

121 posts in this topic

eu inca il mai astept...

La asa tzara...asa posta.  8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu inca il mai astept...

La asa tzara...asa posta.  8)

Pai al tau e cu a lui Alex si ValiU, iar Alex zice ca l-a primit, deci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sosit si al meu! Multumiri! :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matrixxx si ValiU, ale voastre sunt la mine. Azi am deschis si eu plicul si am vazut biletelele... Pe-al lui Matrixxx i-l dau lui Ramon azi, ca eu nu cred ca apari Joi, iar lui ValiU i-l predau personal.

Multumim din suflet Roberto !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo maestre: eu care te-am admirat tot timpul si am fost unul dintre primii beneficiari ai bunavointei si implicarii tale doresc a-ti pune o intrebare:

nu poti sa-ti faci un loc pe un server,o pagina cu acces platit unde sa gasim roadele muncii tale?

Sau in traducere libera: acum 2 ani cand ai binevoit sa-mi trimiti vadisul, mentionez "total gratuit si neinteresat",fapt pentru care iti multumesc si acum, cand am incercat sa-l instalez am ajuns la concluzia ca pe harbul meu de laptop, hp pavilion 4200 din mileniul doi, a inceput sa iasa fum din el! :D Am incercat pe urma la accer-ul fetei mele pana m-a prins si numai ca nu am primit un laptop in cap ;D ;D ;D ;D.

Uite, mai sunt si varstnici,autodidacti pe aici care nu ne descurcam asa bine ca tanara generatie cu pc-urile si ce vor ele.... si ne-ar fi mai usor daca am putea sa accesam o pagina,un site,cu plata sa zicem la logare ,in cerc inchis,daca sunt probleme,de unde sa ne luam informatiile, caz in care la mine de exemplu nu se justifica investitia intr-un nou pc pana nu iese funm din asta numai pentru un program gen vida. Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Pe-al lui Matrixxx i-l dau lui Ramon azi, ca eu nu cred ca apari Joi"

Dar de ce nu apar...joi ?? Vreau VIDA-ul meu  >:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo maestre: eu care te-am admirat tot timpul si am fost unul dintre primii beneficiari ai bunavointei si implicarii tale doresc a-ti pune o intrebare:

nu poti sa-ti faci un loc pe un server,o pagina cu acces platit unde sa gasim roadele muncii tale?

Sau in traducere libera: acum 2 ani cand ai binevoit sa-mi trimiti vadisul, mentionez "total gratuit si neinteresat",fapt pentru care iti multumesc si acum, cand am incercat sa-l instalez am ajuns la concluzia ca pe harbul meu de laptop, hp pavilion 4200 din mileniul doi, a inceput sa iasa fum din el! :D Am incercat pe urma la accer-ul fetei mele pana m-a prins si numai ca nu am primit un laptop in cap ;D ;D ;D ;D.

Uite, mai sunt si varstnici,autodidacti pe aici care nu ne descurcam asa bine ca tanara generatie cu pc-urile si ce vor ele.... si ne-ar fi mai usor daca am putea sa accesam o pagina,un site,cu plata sa zicem la logare ,in cerc inchis,daca sunt probleme,de unde sa ne luam informatiile, caz in care la mine de exemplu nu se justifica investitia intr-un nou pc pana nu iese funm din asta numai pentru un program gen vida. Multumesc.

:D

Incerc sa fac VIDA online crede-ma, dar e complicat de pus in practica, imi trebuie si un server pe IIS, ca ale mele is pe Linux si Vida foloseste gunoiul de Micro$tift SQL, dar poate il pacalesc cumva sa fie accesibil online, chestia e ca nu am nici timp si nici bani pentru inchiriat inca un server.

Pe viitor posibil  >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu as risca sa pun on-line un server crackuit. Mai bine fiecare in calculatorul lui...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Matrixxx: mi scusi... taste'n plus ;D... Nu cred ca apar EU Joi :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va rog sa imi confirmati cei care le-au primit ca nu mai stiu ce si cum !

Cei carora urma sa le trimit in ultimele zile prin FanCurier nu cred ca vreti sa stiti ce pret mi-au cerut astia ! Asa ca vi le voi trimite prin posta cu multe timbre sa ajunga repede si cu plata ne intelegem noi.

Trebuia sa platiti 58 de RON pe un rahat de dvd intr-un plic ! Sa fie sanatosi, vi le trimit eu cu timbre cu posta !

Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

la mine nu.inca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu l-am primit azi-dimineata. Multumiri si adanci plecaciuni! 77000000.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu l-am luat pe 14.05

Am platit 19 lei parca,probabil din cauza distantei da nu-i bai.Iti multumesc oricum si astept urmatorul ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu l-am luat pe 14.05

Am platit 19 lei parca,probabil din cauza distantei da nu-i bai.Iti multumesc oricum si astept urmatorul ;)

Ti-am trimis si clips-urile aseara impreuna cu alte colete !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi am primit DVD-ul de la Ramonel - nu am inteles cum facem cu banutzii.  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-am trimis si clips-urile aseara impreuna cu alte colete !

Iti multumesc mult!Cu banii cum facem?Platesc eu la ridicare tot sau iti pun intr-un cont ceva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut

numai acum am instalat vida

pe o alta partitie cu xp serv 3 (am si win 7)

Merge de minune cu 1 no vrut sa ma logheze dar cu admin o mers.

Multumesc roberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care au mai primit VIDA-ul sa scrie aici sa stiu la cine a ajuns si la cine nu !

Cei care mi-au platit si cumva nu au ajuns inca sa ma anunte sa vedem ce e cu ele ! Ca nu va stiu pe toti dupa numele real pe care le-am trecut pe plicuri !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc!Am primit azi plicul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mie mi l-a dat ramonelul. Cui trebuie sa-i dau banii, dragule ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Roberto, te rog vreau si eu un cd/dvd cu VIDA,plata cum spui tu, trimit adresa PM

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Roberto, te rog vreau si eu un cd/dvd cu VIDA,plata cum spui tu, trimit adresa PM

Multumesc.

Cand ajung acasa iti fac si tie un plic !

Matrixx, daca mergeti in Slovenia si iesiti prin Arad bem o cafea  :D, poate ii arati si amicului meu care e mecanic T5-ul tau ca vrea acuma si el Volvo hahah !

Share this post


Link to post
Share on other sites

luni a ajuns unde virez banii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut

Eu nu am reusit sa ma autentific

S-a instalat totul bine si frumos dar nu imi merge autentificarea

Introduc userul 1, sau admin si se deschide o alta fereastra in care imi mai cere o autentificare... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mine merge cu 1!

Vezi ca daca bagi admin si-ti da eroare tre sa restartezi la mine asa a mers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now