Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

criss

LICHIDARE DE STOC 850 T5 '97

84 posts in this topic

nu am reusit sa pun pozele.

:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

stai linistit vita_ ,am rezolvat altfel.................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok.Nu am spus-o cu suparare,iar daca te-a deranjat cu ceva imi cer scuze!Spor la vanzare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

aici sunt mos craciun,dar cadourile mele au un pret:miiiiiiiiiiiiiiiic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LISTA CU CE MAI ESTE LA ''SACUL LUI MOS.......CRISS'':

-2 POMPE FRINA,1CHIULASA T5 COMPLETA,2 ELECTROVENTILATOARE,2 TIMONERII VOLAN,2 STOPURI '94 FARA F.L,1 STOP STG FL 97,1 PLANETARA LUNGA,1MANETA VITEZE,2 FRINE MINA,1 SET FERODOURI,2 SETURI PLACUTE SP,1 POMPA SERVO,1 CASETA SERVO,1RADIATOR COOLER,ETRIERI SPATE,2 AIRBAG,COMANDA CLIMA,2 PEDALIERE,2 OGLINZI EXT,1VAS STERGATOR PARBRIZ,1 BAIE T5,2 AMORTIZOARE SPATE,1 VOLAN,8 USI,2 CAQPOTE SPATE,2 LUNETE,1 MOTOR 2500CMC,ARCURI F+S,2 POMPE AMBREIAJ,2 SETURI CABLURI VITEZE,1 CLAPETA ACCEL,2 ABS+TRACKS,2 ARIPI,2 PRAGURI,CONSOLA,2 REZERVOARE,4 ROTI 15'' LA 5 GAURI,SCAUNE SI BANCHETA,PUNTE FATA,2 BARI F+S,SENZORI,RELEE,CALCULATOARE (T5+2500),INTINZATOARE,ALTERNATOR,AMBREIAJ,2 INSTALATII ELECTRICE,MECANISM ST.PARBRIZ,2 MOTORASE ST FAR SI MULTE PLASTICE SI ELECTRICE PE CARE NU LE-AM TRECUT

IEFTIN=0767671303

Share this post


Link to post
Share on other sites

uitasem:

cutie viteze 2500 cmc glt si capota fata

Share this post


Link to post
Share on other sites

DE LA ULTIMUL POST AU MAI PLECAT CEVA PIESE,LISTA ESTE IN CONTINUARE MARE DAR SI MICA(LA PRETURI)

0767671303

Share this post


Link to post
Share on other sites

-domnilor am o listuta minima de t5 si daca nu va este cu suparare dau jos cu preturile.

-pachet complet fara plusuri sau minusuri:

-capota spate,chiulasa completa,luneta,arcuri,amortizoare,2 usi spate+1 fata,etrieri,discuri,electrice,mecanice,1 colt geam spate,timonerie volan si directie,rezervor,pompa frina,pompa ambreiaj,si tot ce mai am dintr-un 850 t5 1997.

-pretul este ''1 4 0 0 lei''

0767671303, 0767671303, 0767671303, 0767671303, 0767671303, 0767671303

URGENT-URGENT-URGENT

Share this post


Link to post
Share on other sites

la fel de urgent si asociat cu prietenul meu cu glt-ul am decis sa vindem tot:

-tot stocul de la un volvo 850 t5 1997 si un 850 glt 2500 cmc 20 valve 140 cp din 1994:

-1 motor 2500 cmc,1 cutie glt,1 planetara lunga,caseta directie,pompa servodirectie,chiulasa completa t5,arcuri,amortizoare,etrieri,scaune si banchete piele neagra,consola,2 rezervoare,4 roti de aliaj pe 15'' la 5 gauri originale volvo,3 usi fata,4 usi spate,1 capota spate,2 lunete,timonerii directie si viteze,discuri,trapa cu actionare manuala,2 instalatii electrice,2 electroventilatoare,2 pompe frina,2 pompe ambreiaj,1 abs+tracks,1 radiator cooler,calculator t5 2319 cmc 166 kw,2 calculatoare 2500 cmc 140 cp.

totul la 3000 lei

u r g e n t !

0767671303

Share this post


Link to post
Share on other sites

m-am uitat prin magazie si am dat cu ochii de urmatoarele piese pe care nu le-am trecut mai sus:

-2 lampi stop fara face lift,alternator,mecanism stergatoare parbriz,volan,airbag sofer+pasager,3 colturi geam spate,carcasa completa filtru aer,tubulatura turbo,oglinda completa st,comanda clima,relee,senzori,bara spate,trager faruri,motorase stergator far,2 pedaliere,si multe nimicuri.

-toate astea si cele de mai sus la 3000 lei.

:rolleyes:0767671303

Share this post


Link to post
Share on other sites

astept si o parere pertinenta venita din partea unor cunoscatori.

poate am exagerat un pic in privinta ''scorului'' sau poate am facut pretul prea mic si stric preturile pietii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poate nu aveti nevoie de toate tinichelele sau nu este pretul ok.

-intreb?:

-chiulasa completa t5,rezervor,luneta,2 usi spate,1 usa fata,1 colt geam spate,pompa frina,pompa ambreiaj,arcuri,amortizoare,1 pedalier,1 timonerie,1 electroventilator,1 radiator cooler,tubulatura turbo,etc.

-pina pe 20. 02 pret de 800 lei

urgent

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu este o gluma.

fiarele la kg,a mai fost asa ceva.

tot ce am eu din t5 vind la kg,pretul de remat ptr fier si aliaj.

sticla si plasticul la mica intelegere.

0767671303,urgent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

carlig remorcare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

toate au fost fara cirlig.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domnilor va inteleg lipsa de atentie:

-daca stiam de la inceput cu ce se maninca volvo nu l-as fi desfacut pina crapa,regret decizia luata la furie si acum.

-nici macar cele care se inlocuiesu periodic nu va trebuie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promiteai tu ceva, prin vară, de un XC din 2004... l-ai mai adus, până la urmă? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca te referi la xc-ul promis spre vinzare afla ca tot de asta vara este pus la vinzare.

daca te referi la alceva fii mai clar te rog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am inteles de un XC la dezmembrare,dar cred ca am inteles gresit:blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost pe atât de clar pe cât ai fost şi tu, în exprimarea de mai jos:

muuuuulta marfa!!!!!

cam pe 6-7 august aduc un glt 94 sau 95 la desfacut

tot cam pe atunci voi afisa un xc 70 cross cowntry 2004 inmatriculat ro

benz,hidramat,ful full, culoare negru metal, interior crem piele,telefon,al 2 lea proprietar,muuuuuuuulte mofturi.

glt-ul si xc-ul la momentul potrivit

[...]

Share this post


Link to post
Share on other sites

maestre eu am picat pe un traseu nepotrivit pentru slaba mea pregatire in domeniul vinzarilor si mai ales in cel al calculatoarelor.

nu ma impotmolesc la arta vorbirii dar din gresala,pripire,forta majora,este posibil sa fi scris si aberatii.

deci xc-ul la vinzare intreg, restul de 850 tot la vinzare dar pe frinturi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.