Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

G_Race

Vand truse scule auto, Chrom-Vanadium

18 posts in this topic

1 Trusa scule 108 piese, material: Chrom-Vanadium, productie: Germania. Pret: 250 ron.

2. Trusa 46 piese Chrome-Vanadium, productie: Germania.  Pret: 85 ron

3. Trusa JOKA 12 chei fixa-inelara (inclinatie 30 grade pe inelara) Chrome-Vanadium, numere: 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 17; 19; 22. Pret: 80 ron

Cu respect,

George,

0727854471.

post-4589-12877882108537_thumb.jpg

post-4589-12877882108537_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sal, m-ar interesa pozitia 2      "Trusa 46 piese Chrome-Vanadium, productie: Germania.  Pret: 85 ron"

Trusa este cea din poza din postul numarul 1?

Zi-mi te rog ultimul pret si daca trimiti cu posta romana?

Mersi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, da, ce-a din poza 1 e trusa de 46 piese. Prin Posta Romana nu mai trimit in viata mea :) , ultima oara 1 luna a durat pana au venit banii.

ps: daca vrei trimit prin FanCurier.

Cu respect,

George,

0727854471.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca sa nu stai dupa bani iti trimit banii avans intr-un cont de card. Cu curier rapid iese prea scump.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma intereseaza si pe mine acceasi trusa "2. Trusa 46 piese Chrome-Vanadium, productie: Germania.  Pret: 85 ron "  si subscriu la plata in cont direct si livrare prin posta curierul e nesimtit de scump , sunt din Pitesti ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai trusa kit de scos fulii alternator ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum e pana la urma? Mai vrei sa vinzi pozitia nr. 2. Nu am primit raspuns de la tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut , astept si eu , raspuns ....deci vrem sa cumparam , e criza !!!! Tu nu vrei sa vinzi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Cu respect, George,

0727854471."

Omul si-a dat nr. de telefon - de ce nu-l sunati ? Poate nu e chiar asa maniac ca noi sa intre zilnic pe acest forum si sa raspunda la toti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut , fara nici o suparare ...data de la intrebarea mea este 21.06.2010 ... crezi ca trebuie sa fi maniac sa intri pe net macar o data , la .... sa zicem 2 saptamani ..sa vezi poate e cineva interesat ... ? mi se pare logic , daca postezi , mai ales daca vrei sa vinzi ceva , sa arati interes printr-un simplu raspuns la fel cum si eu si alti colegi de forum scriu , ca vand ori cumpara , ori ....sunt destule motive sa le enumar .... !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omu a fost si sambata pe forum dar nu a vrut sa raspunda, asa se pare. Eu ma retrag din lipsa de seriozitate din partea vanzatorului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nu inteleg,ce doriti sa faceti cu aceste scule?sunt din fier mort sau reparati jucariile copiilor care sunt din plastic.

Share this post


Link to post
Share on other sites