iulirx

solutie AUDIO ultra extra high performance pentru apartament

36 posts in this topic

nu vreau tare, vreau excelent. incet, incet, incet de tot, sa intre sub plapuma !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oau...frumoase r a u. Dar, majoritatea sunt la 110V si platesti +T.V.A+shiping din State!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu pot procesa atita informatie in asa scurt timp. voi postati, eu verific, dar nu pot raspunde in timp real...

scuze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Acum ma deranjaza si vrabiutza, nu mai vb de catzeaua lu` vecinu, aia imi vine sa o impusc  "

Pai da mai Bogdane, da una ciripeste si una latra! Nici una nu canta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iuli iti trebuie un inginer de la Bang&Olufsen ala vine vede casa in care se asculta muzichia si porma trece la treaba,face boxe pentru tine si pe urma vine dupa banisori,care sunt multi!!

Dar o sa se auda superb!

Da la 10K E-uri cred ca te rezolva!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e o idee. insa am colegul de banca care e recunoscut pe plan mondial pentru solutiile audio create pentru stadioane (e drept, nu pentru apartamente). el mi-a zis sa mai incerc si in alte locuri. daca trebe si trebe apelez la ultravox.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iuli "pretentiile" tale audiofile pot fi satisfacute lejer... ;D  Tehnologia actuala este mult mai "generoasa" decat iti imaginezi... ;)

Iti ofer cu placere "consilierea" necesara la un pahar de... ce vrei tu, cand vii acasa (cu cat mai multi, cu atat mai bine... :D :D :D ).

La buna vedere, avx.  :-*:-* :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iuli "pretentiile" tale audiofile pot fi satisfacute lejer... ;D  Tehnologia actuala este mult mai "generoasa" decat iti imaginezi... ;)

Iti ofer cu placere "consilierea" necesara la un pahar de... ce vrei tu, cand vii acasa (cu cat mai multi, cu atat mai bine... :D :D :D ).

La buna vedere, avx.  :-*:-* :-*

done !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma repet putin, trebuie ascultat un Beolab 4000, mici rau dar .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now