Sign in to follow this  
Followers 0
parola

Guvernul nostru de c...t!

38 posts in this topic

Chiar acum vorbeste mica inteligenta a Romaniei. Adica papagalul presedintelui....Ghici cine e? Ala mic si rau  - BOC!

Zice ca la motoarele de 2,5l impozitul se VA DUBLA. De la 400 si ceva de RON, se face 920RON! Imi vine sa-mi dau pumni in somn ca am votat "raul cel mai mic". Fu-....mi capul meu de bou!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care injura in topicul asta, sigur are peste 2500cm3 sub capota.

Sincer acum, chiar nu are motivele lui guvernul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guvern de fanarioti, nu stiu altceva decat taxe si impozite, de parca cine nu platea pana acum o sa plateasca ::) Motivele guvernului sunt incompetenta si disperarea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai eu ma gandesc serios sa-l chem in Judecata pe BOC. Imi incalca drepturile constitutionale, dreptul la o viata decenta. Maine o sa ma consult cu avocatul, stiu ca suna hilar dar deja IO nu mai rezist sa ma batjocoreasca cacanarul asta pitic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e ultima si cea mai mare gainarie a fanfaronului astuia pitic,la economie si la drept constitutional e 0, dar stie cum sa scoata tara din criza, mareste impozitele fraierilor care deja le plateau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce nu-i :anallove: si :sex: mai intai pe aia care fac evaziune fiscala, care prejudiciaza statul roman?

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce, fiindca aia cotizeaza in campaniile electorale, nici un guvern nu va taia vaca de muls. La mine in rahtul asta de oras din 3 fumatori 2 fumeaza tigari fara timbru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce nu-i :anallove: si :sex: mai intai pe aia care fac evaziune fiscala, care prejudiciaza statul roman?

Pentru ca asta se numeste incest! Tu cine crezi ca sunt cei mai mari evazionisti? Eu, TU, xydexter sau ?!?  Videanu, Berceanu, Udrea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trist...

Ar trebui dati jos, trimisi in justitie(nu actuala, alta) si impuscati in cap.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer acum, chiar nu are motivele lui guvernul ?

adriane, ai mincat ceva stricat ? nu vreau sa-mi schimb parerea despre tine....

nu vreau sa te intreb ce motive are guvernul ca s-ar putea sa-mi raspunzi !

mai bine fa ceva , ce stii, pentru forum.te respect pentru ce-ai facut pina acu'. bravo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

adriane, ai mincat ceva stricat ? nu vreau sa-mi schimb parerea despre tine....

Nu am mancat nimic stricat, dar am baut multa bere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era sigur expirata pt ca avea 19% TVA :smile:

Nu mai exista decat o singura solutie, sa plecam dracului de aici si sa stingem lumina, sau o putem lasa aprinsa sa plateasca altii facturile .

Eu aleg Congo, voi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
405-Maldives.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

o mica greseala, o-misiune.

[attachimg=#]

Share this post


Link to post
Share on other sites

e mult mai bine asa...

[attachimg=#]

Share this post


Link to post
Share on other sites

nop !

[attachimg=#]

esti tinar. noi, astia mai trecuti, vrem femei, daca tot plecam.

tu vrei barci, sa ai parte de ele !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sa le platesc impozit la pastele cailor. Sa-si puna si alesii nostri impozit 50% pe avere si am sa le platesc si eu kakatul lor de impozit.Deja mi-au stricat toata ziua cu stirea lor astea de la ProTv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inducerea in eroare in mod deliberat a populatiei. Cum dracu sa fac sa-l dau in judecata? Nu conteaza ca pierd, conteaza ca nu mai suport sa mi-o traga astia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Situatia se face din ce in ce mai maro,ca si substanta pe care o mananca PDL plus seful suprem in fiecare zi....genocid pe fata,in conditiile in care BNR are cea mai mare rezerva de valuta din istorie..35 mld euro....ce o face cu ea,nu stiu....dar parca eu asa invatasem ca rezerva valutara e creata tocmai pentru momente din astea...pentru a putea sustine bugetul in momente de criza..la noi e invers...ca sa marim rezerva chinuim populatia...a,si inca ceva....sa vad acum patronatele ce o sa faca ca atunci la faza cu bugetarii o dadusera la pace cu guvernul...acum i-a ars si pe ei...va mai amintiti de marea manipulare bugetari vs privati...grasul/slab?...a inteles toata lumea ce nemernici incompetenti si hoti conduc tara asta?....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@parola ...Conform Constitutiei guvenul e obligat sa asigure un trai decent...problema e in instanta,cum stabilesti nivelul de trai decent...plus ca o sa o bage pe aia care merge la prosti, cu criza si cu siguranta nationala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ati mai vazut pe Basescu la strabism in ultima vreme? Eu cred ca a plecat deja pe mare. Sper doar sa nu naufragieze pe atolul meu  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0