Roberto

Ma ajuta careva din voi, cei din Bucuresti ?

7 posts in this topic

Am nevoie de o favoare de la unul din voi din Bucuresti !

Trebuie sa trimit un laptop pentru o schimbare de placa de baza, doar asa primesc garantie pe placa de baza, daca o trimit la firma respectiva sa o monteze ei, aiurea rau politica, in fine. Oricat am vrut sa negociez cu ei nu vor domle nici cum  ;D

Vreau sa trimit laptopul la cineva de incredere in Bucuresti, iar acea persoana sa mearga sa il lase la ei, apoi dupa ce e gata sa mi-l trimita inapoi cu FanCurier.

Bineinteles totul pe costul meu, trimit banutii necesari pt acea firma, curier inapoi si deranjul\benzina celui care ma ajuta cu treaba asta prin transfer bancar.

Anyone ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zic si io asa...

fan curier si la trimis si la intors nu merge ?

io asa am facut cu toshiba-ul meu...(placa video)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zic si io asa...

fan curier si la trimis si la intors nu merge ?

io asa am facut cu toshiba-ul meu...(placa video)

Cum adica ?

Pai cu FanCurier vreau sa trimit laptopul in Bucuresti la cineva, apoi tot cu FanCurier sa il trimita si acel cineva inapoi !

Nu as vrea sa trimit laptopul direct la acea firma, avand in vedere ca nu e al meu, e al unui amic de-al meu caruia vreau sa il repar cat se poate de ieftin. Nu prea mai am incredere in firmele astea cu "trimite-ti produsul, vedem, si vi-l trimitem inapoi" dupa aventura cu gunoaiele alea de la Reco-Planet !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da .Te ajut eu.Imi spui concret ce si cum in PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te pot ajuta daca vrei cu laptopul. Numarul meu de telefon, e cel de pe care te'am sunat: 0745074011.

Da'mi un semn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rob, mai exact unde trebuie sa-l ducem ? Sa-l trimiti la unul din noi care are drumuri pe-acolo sau sa in zona !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astept raspuns de la respectiva firma sa vad unde e situata ! Eu am gasit placa de baza pe okazii, la acea firma, dar astia nu vor sa dea placa decat daca o monteaza ei cica  ???, asa ca sunt nevoit sa le trimit lor laptop-ul.

Am gasit si pe ebay dar mai scumpe putin.

Revin cu date cand raspund respectivii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now