Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BogdanG

Diagnoza profesionala Volvo

134 posts in this topic

Buna, sunt mai noua peaici. Ai cumva un fisier text cu echivalentul din italiana in romana a mesajelor de bord?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Bogdan, aceeasi rugaminte ca Michelle o am si eu doar ca-mi trebuie din germana in romana sau germana engleza.

Posibil ca la primavara sa vin cu masina in Romania (Bucuresti). Cat ma costa schimbarea afisajului in limba engleza sau romana pentru cesurile din bord? Acum sunt in germana.

Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

/applications/core/interface/file/attachment.php?id=32802">EN-DE.doc

Ai atasat din EN in DE, sper sa te ajute, e de la un V70 2010 .

Momentan nu am schimbat limba la masini mai noi de 2011, la S60 2011 a mers dar nu stiu ce bord este pe V60, teoretic e acelasi .

Cand ajungi in tara vedem daca se poate schimba si atunci stiu si pretul .

EN-DE.doc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci Bogdan;

Am VIN decoder-ul complet pentru seria mea de sasiu, poate te ajuta ceva de pe acolo.

Ti-l dau acum pe PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Confirm si eu (daca mai era cazul) profesionalismul lui Bogdan. A avut rabdare inclusiv sa-mi dea sfaturi cu privire la modul de exploatare al autovehiculului (e prima masina cu DPF pe care o detin). Multumesc inca odata Bogdan si toata stima. :thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu multa placere si cat mai multi km in siguranta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma diagnostichezi? Mie si teama sa pun testerul pe ea :))) Ma apuca depresia apoi. Oricum prostia aia cu alarm sistem service required tot n-am scapat de ea. O fi vreun senzor ceva. La milioanele de km parcurse...se mai intampla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai vezi, impusti 2 iepuri dintr-o lovitura, te dai cu un C30 frumos si eu iti rezolv problema cu alarma . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ma dau, tu ai sa te dai. Ai nasul fin. Sa vezi ce si cum. Oricum scartaie, trancane etc etc.Tre' sa vorbim ptr un business. Devii francizor :smile:)

Share this post


Link to post
Share on other sites