opus

pareri....

9 posts in this topic

Ce parere aveti....merita 390 euro aceste bucati de plastic......ale mele si-au cam pierdut luciul si cautam sa le schimb......astea sunt altfel, cum vi se par???

post-232-12877845257956_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie imi plac rau ! Ca bani sint cam scumpe, dar asta e, mai ieftine nu prea sint -poate pe e-bay, cine stie.

Eu cu primii bani stransi imi iau faruri clare bifocale si stopuri cam ca astea ale tale, ca dau superb pe masina. A, si grila din fata mai trebuie sa o schimb. Dar vine iarna, sarbatori, intretinere mare la bloc, etc :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt misto, dar nu prea imi plac lateralele nu sunt clare sau cel putin asa par.Dk cumva ti-le cumperi sa pui cateva poze sa le vad si eu mai bine k si eu a-si vrea sa imi cumpar.Salutari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie unu nu-mi plac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facand comparatie cu cele vechi....hm....merg pe mana lui pedala.....las noutatile si caut sa cumpar asa cum sunt cele originale.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te sfatuiesc sincer sa le duci la un polish mai intai. In mod cert te va costa mai putin.

E o firma in curtea TAM se numeste Plastic &Galss parca. Ei se ocupa de asemenea reconditionari si din cate imi mai amintesc eu te costa cam 40 ron pentru un stop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi.....ramane sa trec pe la TAM sa vad ce i-mi ofera ei......

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa nu cumva sa cumperi pomu ala de craciun ... omula ai Volvo nu golf/passat/audi etc  :P

;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa nu cumva sa cumperi pomu ala de craciun ... omula ai Volvo nu golf/passat/audi etc  :P

;D

sustin.... stopurile nu se potrivesc.... chiar daca vrei sa schimbi ceva la ele cauta ceva fumuriu. da si la asta ar trebui sa te gandeshti..... Acum originalu se pretzueshte  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now