presio

Salut!

13 posts in this topic

Bine v-am gasit fratilor! Asa fost sa fie si de vreo saptamana mi-am luat bilet de intrare in Clubul Volvo cu un XC90. Insumeaza cam tot ce-mi doream in acest moment de la o masina si cred ca o sa mai treaca ceva timp pana o sa-i descopar toate valentele. Am multe intrebari sa va pun si sfaturi sa va cer, dar voi incerca sa o fac pe topicurile potrivite. Multi kilometri facuti cu placere! (intr-un VOLVO, bineinteles!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit!La cat mia multi km fara probleme.ASteptam poze cu titiul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De emotie am uitat sa ma prezint si eu si titiul. Eu - Marian Chira, el - Volvo XC90 2.5T AWD 2005 118.000km. Multam de urari! Poze in curand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rugamintea este sa treci datele masinii la profil pt ca o sa ai nevoie de sfaturi si nu stim sa dam pana nu aflam clar motorizare si an .

Bine ai venit !!!

Frumoasa motorizare, nu prea pune probleme deci cu asta ai scapat ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in club.

Tocmai ai luat o boala greu transmisibila si incurabila.

Volvo. For life.

:-*

POZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! O sa-ti placa aici si te asteptam in fiecare joi, la Polivalenta, in prima parcare din dreapta cum urci, de la ora 18.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rugamintea este sa treci datele masinii la profil pt ca o sa ai nevoie de sfaturi si nu stim sa dam pana nu aflam clar motorizare si an .

Bine ai venit !!!

Frumoasa motorizare, nu prea pune probleme deci cu asta ai scapat ;D

OK! S-a rezolvat! Si eu sunt multumit de motor, dar ca sa  stiu ce am de facut pe viitor, ma gandesc ca ar trebui sa aflu istoricul de service (care cred ca a fost la service Volvo in mare masura) si eventual o verificare din bara in bara pentru inceput! Pe mine cutia automata ma sperie un pic, desi asta mi-am dorit mult la masina (si iata acuma o am).

Pe cine as putea sa stresez pe tema asta sau in ce topic?

P.S. Mersi de urari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presio, ai secÈ›iune de XC90 acolo poÈ›i pune întrebări È™i poÈ›i găsi răspunsuri la întrebările pe care le ai, de stresat oricum nu stresezi pe nimeni, nu prea suntem oameni stresaÈ›i ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now