Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iuliano

Dezmembrez S40, S60, S80

69 posts in this topic

Salut!

pentru s40 an 98, motor de 1.8 benzina imi trebe asa:

-fise

-catalizator

-eventual si toba finala daca nu este ruginita rau.

Sunt din bucuresti, daca vrei pot sa vin unde ai masinile poate ma mai agat si de altceva ca nu-mi vin toate acu in cap.

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Ma intereseaza si pe mine duzele de pe capota pentru lichidul de parbriz. Am nevoie pt. una bucata S40 (B4184S2) din 2001.

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc mult domnului Iuliano (Carlan Iulian) pentru teapa de 200 de roni care mi-a dat-o! I-am cerut far - semnalizare - aripa dreapta.Mi-a zis ca ma costa 450 de lei.La fan curier transportul + trimisul banilor inapoi au costat 52 de lei.Farul a ajuns bucati pentru ca nu era impachetat corect.Era pus intr-o cutie in care intra fix doar farul, fara nici o protectie (folie cu bule de aer) fara nimic.Idiotii de la fancurier au facut proces verbal au motivat "ambalaj necorespunzator" si "expediat fara lista de continut".De o saptamana si ceva ma rog domnul Carlan sa imi trimita macar jumatate din bani, adica 100 de roni (o suma imensa) si bineinteles fiind un roman adevarat cu stilul specific doar noua romanilor, se da lovit. V-am relatat pe scurt experienta placuta care am avuto cu el iar cei care comandati ar trebui sa-i mentionati sa deschideti pachetele inainte sa platiti curierul ca sa nu dati ca mine 500 de roni pe o semnalizare si o aripa second hand.Bafta multa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, jantele de S60 cu multe spite le ai? Am vazut la cel argintiu in primele poze postate, dar erau doar pe spate.

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare !

O caseta de directie pentru Volvo s80, fabricatie 2000, volan pe stanga si la ce pret?

vanzare buna !

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,

volan S80 model 2003 - 2005 culoare Bej, aveti?

sistem preincalzire motor de s80 aveti?

si ce pret au

Cu stima

Viorel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cumpar pt. Volvo S80. 2006- 2011: airbag, plansa bord cu navigatie, jeante pe 17"0745 668848

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut...ma intereseaza manerul exterior de la usa soferului cel argintiu (clanta)daca ai si la ce bani...mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua,

Un pret pentru o macara electrica pt portiera stanga spate exista? si daca da la ce pret?

Sa fie pt V70, S60.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua!

Ma intereseaza: capac oglinda dreapta, rama oglinda dreapta si capac parte inferioara brat oglinda dreapta. Daca nu le aveti separat, atunci oglinda retrovizoare dreapta cu totul.Ce pret? (fara unghi mort)

Volvo S40 din 2007, YV1MS765272286529 cod culoare 455-16.

O zi buna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut.planetara dreapa pt un s60 d5 2003 ?la ce pret eventual.mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna, etrier frana spate dreapta pt un volvo s40 din 2001 ai ? la ce pret?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma interesaza bara fat acu proiector volvo v40/s40 2000-2003 si volan + maneta din stanga volvo v50/s40 2005 :D uite un numar de telefon : 0768909929, id mess: mariancmd7 ,ms

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut

Sunt interesat de

Servofrana ptr s 60 din 2005 model Dstc

2,4d

Serie

P30714320

003951

03.7859-6001.4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut

Sunt interesat de

Servofrana ptr s 60 din 2005 model Dstc

2,4d

Serie

P30714320

003951

03.7859-6001.4

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal. ma intereseza si pe mine un injector pt. un volv s80 d5 2.4disel 2002 un pret daca ai

Share this post


Link to post
Share on other sites