Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

alecxica

Magazin virtual AUTOKARMA

5 posts in this topic

E o apariÅ£ie destul de recentă ÅŸi foarte atractivă având în vedere că te "premiază" cu un discount de 15% pt că ai comandat on-line. Ideea e că tb să-Å£i faci un cont pe site-ul autokarma.ro unde în afară de datele tale personale tb să mai introduci ÅŸi datele tehnice din talonul maÅŸinii. ÃŽn cazul meu, am avut nevoie de un tampon la motor pe care l-am găsit la ei la preÅ£ul de 170 ron fabricat de Febi. L-am comandat on-line ÅŸi l-am cumpărat cu 144.5 ron în urma aplicării reducerii de 15%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buuun, foarte frumos, multumim mult :)

Chestia e acuma sa vedem cat o sa-i "tina" discount-ul asta, pentru ca pretul initial fara cei 15% era chiar 170RON, adica pretul meu pentru FEBI :) Pacat ca nu il aveau pe stoc... deh !

Keep up the good work ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu tot de la ei am cumparat foarte multumit dar, de cand sa deschiswww.accesorii-piese-auto.ro am inceput sa cumpar numai de la ei au acelasi preturi si mai mult mai fac si reducerii atunci cand cumperi, cel putin asa sa intamplat la mine, am cumparat de 676 cand a ajuns soferul acasa am platit doar 650 am intrebat de ce atat ca era mai mult si a zis ca sa facut o reducere nu a stiut sa imi explice de ce dar am fost, foarte multumit asa ca recomand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La prima vedere piesele de la Alex sunt mult mai ieftine adica de pe www.Piese-Volvo.ro  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu tot de la ei am cumparat foarte multumit dar, de cand sa deschiswww.accesorii-piese-auto.ro am inceput sa cumpar numai de la ei au acelasi preturi si mai mult mai fac si reducerii atunci cand cumperi, cel putin asa sa intamplat la mine, am cumparat de 676 cand a ajuns soferul acasa am platit doar 650 am intrebat de ce atat ca era mai mult si a zis ca sa facut o reducere nu a stiut sa imi explice de ce dar am fost, foarte multumit asa ca recomand.

Share this post


Link to post
Share on other sites