sandro

Piese S40/V40,S60,V70

338 posts in this topic

Salut, proiectoare de ceata sa mearga pe un S60 din 2002 ai cumva?

Ziceai ceva de niste senzori de parcare care merg pe toate modelele Volvo... Inclusiv V50 2006?

Multumesc!

Din pacate nimic din ceea ce vrei, sau dat si senzori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna

o bara stabilizatoare de volvo v40 1.8i 122cp din 1999 cel cu faruri cu striatii ai? si daca da un pret te rog.

mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am dar este de pe un V40 din 2001 de 1.8,trebuie sa verific daca este la fel cu ce pana in 2001(in mod normal este aceasi) pret 50 Euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceasuri bord model cu led pt. diesel

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut tot eu te deranjez

ma intereseaza un schimbator de viteze pentru un volvo v40 1.8i din 1999 din acela care are marsarierul cu inel. daca ai te rog da-mi un pret.

Al meu nu mai vrea sa cupleze in marsarier.

mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aparatori de noroi si carenajele pentru un S40 din 2001 1.9D aveti? Si la ce pret?

post-1874-0-36957800-1304373512_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aparatori de noroi si carenajele pentru un S40 din 2001 1.9D aveti? Si la ce pret?

post-1874-0-36957800-1304373512_thumb.jp

Aparatori noroi nu am,carenaje spate am si un carenaj dr. fata 50ron/buc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut tot eu te deranjez

ma intereseaza un schimbator de viteze pentru un volvo v40 1.8i din 1999 din acela care are marsarierul cu inel. daca ai te rog da-mi un pret.

Al meu nu mai vrea sa cupleze in marsarier.

mersi

Am dar este de la V40 din 2001 pe benzina si este cu marsalier cu inel

http://www.volvo-club.ro/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=15900

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aparatori noroi nu am,carenaje spate am si un carenaj dr. fata 50ron/buc.

Am nevoie de cel de pe fata dreapta. Masina mea este cu volan pe dreapta. Te rog spune-mi daca potriveste si cum poate ajunge la mine. A...nu ai cumva si scutu de plastic (ce acopera motorul si cutia de viteze parca) :unsure:? Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am nevoie de cel de pe fata dreapta. Masina mea este cu volan pe dreapta. Te rog spune-mi daca potriveste si cum poate ajunge la mine. A...nu ai cumva si scutu de plastic (ce acopera motorul si cutia de viteze parca) :unsure:? Multumesc.

Scutul motor cred ca are ceva lovitura daca bine imi amintesc(trebuie sa verific) carenajul il pot trimite pe curier.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halogen stg. S40,V40 facelift la 30 Euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scutul motor cred ca are ceva lovitura daca bine imi amintesc(trebuie sa verific) carenajul il pot trimite pe curier.

Verificati va rog daca este bun scutu si dati-mi un pret. Carenajul ori cum il iau. Pe posta se poate trimie? Nu de alta dar e mai ieftin transportul si nici nu ma grabesc. Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

poti sa fci o poza la partea ce se afla sub piele(la partea de jos sa vad daca se potriveste cu al meu, insa dupa ce am vazut cred ca asta este. si de-mi si un pret te rog.

mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat ar costa ceasurile de bord pentru diesel (ai pus poza putin mai sus)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-ar interesa si un EGR pentru S40 1.9D 85 kW 2001. Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,

m-am interesat si se potriveste schimbatorul(daca nu este asa sa ma contrazica cine stie) si de la o masina din 2001 daca are acel inel pentru marsarier. Te rog sa imi spui un pret pt ca am mare nevoie de acel schimbator ca imi sta masina in parcare degeaba.Da-mi un numar de telefon ca poate vin eu pana in zalau dupa el ca nu ii departe clujul de zalau.

mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat ar costa ceasurile de bord pentru diesel (ai pus poza putin mai sus)?

Bordul costa 300 Euro cu meniu in limba romana

Share this post


Link to post
Share on other sites

100 Ron partea mecanica de sub schimbator sau 200 Ron complet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

Ai aparatoarea de pe partea dreapta si piesa din poza atasata.

Poti sa mi dai un pret pentru ele.

Mersi.

post-521-0-12329600-1304578544_thumb.jpg

post-521-0-72330300-1304578549_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

Ai aparatoarea de pe partea dreapta si piesa din poza atasata.

Poti sa mi dai un pret pentru ele.

Mersi.

Nu am piesa respectiva iar aparatoarea este promisa la biltdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare. daca ai arcuri spate pt V40 1.9 tdi 102cp_2001 si ce pret dar iti dau si codul de suspensie de pe masina 4AV2AZ , e undeva scris in partea stanga jos pe placuta cu seria masinii din compartimentul motor.Teoretic imi trebuie numai un singur arc,dar practic daca nu gasesc arc dupa codul masinii trebuie sa i-au 2 arcuri de pe alt V40.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare. daca ai arcuri spate pt V40 1.9 tdi 102cp_2001 si ce pret dar iti dau si codul de suspensie de pe masina 4AV2AZ , e undeva scris in partea stanga jos pe placuta cu seria masinii din compartimentul motor.Teoretic imi trebuie numai un singur arc,dar practic daca nu gasesc arc dupa codul masinii trebuie sa i-au 2 arcuri de pe alt V40.

Salut,nu mai am arcuri de V40unsure.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now