sandro

Piese S40/V40,S60,V70

338 posts in this topic

Mulţumesc frumos, dar le-am luat deja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

System complet consola centrala S60,V70,XC70 dupa 2005

Share this post


Link to post
Share on other sites

System complet consola centrala S60,V70,XC70 dupa 2005

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-am trimis si PM. In legatura cu subwoofer-ul: prima problema m-am edificat (cea cu amplificatorul - asa trebuie sa fie la V-ul meu) dar cu cea de II-a sa stii ca are membrana de cauciuc ciupita intr-un loc.:angry: Va trebui sa-l lipesc cumva. Am fost cam dezamagit de treaba asta.

Edited by bacy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna, m-ar interesa o plansa de bord pentru un S40 1.9D din 2002 piele bej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-am trimis si PM. In legatura cu subwoofer-ul: prima problema m-am edificat (cea cu amplificatorul - asa trebuie sa fie la V-ul meu) dar cu cea de II-a sa stii ca are membrana de cauciuc ciupita intr-un loc.:angry: Va trebui sa-l lipesc cumva. Am fost cam dezamagit de treaba asta.

Sincer nu am vazut sa fie ciupita,daca consideri ca am facut-o intentionat ramburseaza subwooferul si platesc eu taxele +woofer-ul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna, m-ar interesa o plansa de bord pentru un S40 1.9D din 2002 piele bej.

Salut ,din pacate nu am asa ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer nu am vazut sa fie ciupita,daca consideri ca am facut-o intentionat ramburseaza subwooferul si platesc eu taxele +woofer-ul

Man, nu consider ca ai facut-o intentionat, ca nici eu nu am vazut-o prima data cand am desfacut coletul sa vad cum arata subwoferul ci abia cand am vrut sa-l montez si l-am analizat mai bine, e posibil sa fi fost si de la transport ca la cum am vazut ca manevreaza astia coletele..., doar ca nu mi-a picat chiar bine cand am vazut-o ciupite (are cam 7mm ciupitura), desi cand a venit coletul eram tare incantat. Cred ca o sa-i dau cu niste silicon negru, sper doar sa tina ca este chiar pe cauciucul care face cursa de bass.:huh: Nici nu vreau sa-l dau inapoi ca da bine acolo unde e pus.;) Am vrut doar sa stii, ca poate ii atentionezi si pe cei de la curierat sa fie mai grijulii cu coletele.

Edited by bacy

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK nu este cu rea vointa.Am trimis oglinda si a ajuns sparta deci la revedere 100 euro.In concluzie sunt patit cu valori mult mai marirolleyes.gif.Daca vreau vreo pretentie de la curierat ma pun sa le asigur si nu imi comvine nici mie nici clientului.Asta e ROMANIA noastra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ,din pacate nu am asa ceva.

Scaunele sunt din piele bej si bordu ii bej si el...faza ii ca masina ii cu volan pe dreapta si vreu pe la anu sa o modific pe stanga si m-ar interesa pretul daca sa zic pe viitor vei avea asa ceva ::) Multumesc

P.S. daca mai stii de ce piese mai sunt nevoie pentru modificarea volanului scriemile te rog si baga si preturi :D Se multumeste mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O bara fata pentru v40 pana in 2000?La ce pret ar fi / ai putea aduce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am barele la 50 euro

Mai ai bare de pe plafon pt. v40

Edited by bacy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Fise pentru motor de 1.8 85kw din '97 pentru s40, si catalizatorul daca il mai ai m-ar interesa.

Merci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai ai bare de pe plafon pt. v40

Nu mai am barele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Fise pentru motor de 1.8 85kw din '97 pentru s40, si catalizatorul daca il mai ai m-ar interesa.

Merci!

Nu am catlizator,s-a vandut (era cu doua sonde lambda fiind din 2001),fisele le am dar sunt de pe motor de 90kw din 2001si nu cred sa se potriveasca (momentan sunt in stanbay cu vanzarea motorului cu tot cu electrica) deci nu sunt de vanzare momentan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O bara fata pentru v40 pana in 2000?La ce pret ar fi / ai putea aduce?

Bara pot aduce dar sincer nu ma incanta ideia pt. ca la noi se vand sub pretul (sau la pretul )cu care la pot lua eu de afara .In concluzie nu aduc pt V40 ph1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scaunele sunt din piele bej si bordu ii bej si el...faza ii ca masina ii cu volan pe dreapta si vreu pe la anu sa o modific pe stanga si m-ar interesa pretul daca sa zic pe viitor vei avea asa ceva ::) Multumesc

P.S. daca mai stii de ce piese mai sunt nevoie pentru modificarea volanului scriemile te rog si baga si preturi :D Se multumeste mult.

Se poate aduce tot kitul pt. modificare:plansa bord+tunel,armatura plansa bord,caseta directie,mecanism complet stergator parbriz,mochete fata,etc.

Cand te hotarasti ma anunti si iti fac pret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu merg fisele de la model >2000. merci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sandro gasim un capac de motor pt s60 s80 V70 ceva in 5 cilindrii ... dar modelul ca la s/v40 ( care vine peste tot motorul )?

Daca da , da-mi de stire !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma interesaza un spoiler(bara) spate pentru un V40 an 2000 Phase 1 cu lampile de gabarit alea mai scurte, ca mi l-a trosnit cineva azi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am nevoie de intinzator de curea alternator....volvo s40 1997-1998 1.9 td 90 cp un pret te rog!

ms!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am numai de benzina intinzator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niste ''maciuci'' de V70 nu mai aduci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now