iulirx

masina de cocotat pe munti, buna si de oras.

61 posts in this topic

Da ce-aveti bre cu piesele de Land Rover? De unde si pina unde sint asa de scumpe? Eu pot spune ca-s chiar ieftine in comparatie cu Toyota. Stiu pt ca am si un Defender la camp. Tine chiar cu casa ... piese se gasesc pe producator la Land Atelier si sint ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se face din 2011 ;D

@Catalin zi tu cu mana pe inima care se strica mai des?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Land Roverul... dar este si cu 10 ani mai vechi, in plus vede numai si numai cimp every day. In plus cara si materiale, cisterna de motorina (1.200 litri), oameni, etc. Este tanc ... masina ideala de muna grea.  ;)

Se face din 2011 ;D

@Catalin zi tu cu mana pe inima care se strica mai des?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ai de gand sa vi sa faci testdrive la bucuresti cu LC,da-mi un tel. inainte sa-ti pregatesc o surpriza ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dac vrei, iti pot trimite o oferta de Discovery 4.Saptamana asta sunt in concediu dar ii rog pe colegii de la Land sa ma ajute.Te intereseaza?Palinca vine din partea casei:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

iuli nu te-ai saturat de plasticuri??? Iati un fier cu vreo 7-8k euro si ai rez problema.Ui ce mi-am luat eu cu 5000euro...

post-290-013424700 1289841141_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce mașină, ce vremuri:lol:

Totuși pana si chestiile astea cu mult fier + 4 roti se mai strica iar piesele nu sunt tocmai ieftine .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba chiar sunt ieftine piesele. Avand in vedere ca, cu cel scurt fac offroad cel putin o data la doua saptamani..... si crede-ma nu se prea strica :)

scuze de offtopic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now