Sign in to follow this  
Followers 0
DragosD

Piulite+cirlig remorcare?

8 posts in this topic

...care aveti idee unde gasesc asa ceva, la Volvo costa o avere, 25 RON/piulita si 250 ROn un cirlig... ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai piluita de la prezon sau care?Daca da nu mi se pare un pret exagerat pentru una noua,iar pentru carligul de remorcare,daca la ala te referi,la fel,totusi e VOLVO ;D nu te astepta la preturi de Dacie 1300 ;)

Take a look here http://www.piese-volvo.ro/catalog/index.php

Sau vorbeste cu Midnight Caller ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut-o, Roberto, merci, eu, unul o sa iau macar 5, daca mai e cineva....cu atit mai bine

Probabil si cirligul de remorcare, daca mai e, o sa ma uit acum...era undeva la 7 lire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...uite, asta Roberto, poti sa le comanzi pe amindoua, respectiv 5 piulite plus cirligul (aici e linkul)

http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-VOLVO-V50-TOWING-EYE_W0QQitemZ260658009962QQcategoryZ10432QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BIEW%252BFICS%252BUFI%26otn%3D8%26pmod%3D260653385766%26ps%3D63%26clkid%3D5848518480683422101

probabil o sa vin in week-end prin Arad si iti aduc si banii....bem si o bere, evident!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ati mai rezolvat ceva cu prezoanele,ca m-ar interesa si pe mine.

Pfai,

Eu le-am luat deja, 5 prezoane la Dragos si cuiul de remorcare, DAR inca nu sunt platite deci mai pot lua si baga prezoane in acelasi pachet = taiem ceva din costuri.

Paul suna-ma sa vb !

Cei care mai vor prezoane SARITI acum ca dupa ce primesc banii de la Dragos le platesc ca am termen 4 zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry da acum am vazut mesajul.Da vreau si eu 5 bucati cu siguranta.Mai vb maine,call you!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0