Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mihai R

Best Tires Shop - Anvelope Si Jante De La Profesionisti

15 posts in this topic

S.C. Best Tires Shop S.R.L. a fost infiintata in 2008. Datorita experientei in domeniu a conducerii si angajatilor sai putem asigura din stoc sau la comanda orice tipo-dimensiune de anvelope atat pentru turisme cat si pentru camioane si utilaje la preturi competitive.

Firma noastra va ofera anvelope de cea mai buna calitate, marci consacrate, toate tipodimensiunile, pentru toate anotimpurile si pentru toate gamele de viteza, anvelope care asigura un control total in diverse conditii, aderenta si tractiune la cel mai inalt nivel.

S.C. Best Tires Shop S.R.L. comercializeaza anvelope marcile Michelin, Dunlop, Goodyear, Nokian, Pirelli, Fulda, Continental, Kormoran, Semperit ,Sava, Barum, Matador, Brigestone, Firestone, Mitas, Firenza, Nexen etc.

SIGURANTA DUMNEAVOASTRA CONSTA IN ANVELOPELE NOASTRE!

Acum puteti face cumparaturi beneficiind de confortul fotoliului Dvs. de acasa si de facilitatile si siguranta oferite de magazinul nostru online.

Date de contact:

Adresa service roti: B-dul Metalurgiei, nr. 21. sector 4, Bucuresti (vis-a-vis de Grand Arena).

Program: Luni - Vineri - 08.30 - 22.00 / Sambata - 09.00 - 15.00

Telefoane: 0723 308 082 / 0754 074 360 / 0762 421 811 / 021 335 16 54

Fax: 021 335 16 58

E-mail: vanzari@best-tires.ro / office@best-tires.ro

Yahoo Messenger: vanzarianvelope

Website: http://www.vanzarianvelope.com / http://www.anvelopeiarna.com / http://www.jante-auto.eu/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! o sa fac si eu o vizita curand la magazin....intrebarea mea este urmatoarea...sper sa ma puteti lamuri cat de cat :)  In cartea masinii scrie ca pot folosi anvelope 195/60 R15  81 H  . Ok in primul rand, as vrea sa stiu ce inseamna toate dimensiunile astea, ca am idee doar vag dar ma contrazic mereu cu tata.... (presupun ca este....inaltime, latime si diametru....cealalta chestie ce este, indice de viteza?) si in al doilea rand, am vazut pe site niste anvelope 195/65 R15W + 91T ... Deci...astea se potrivesc pe masina? sau trebuie musai 195/60 si 81H  ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna seara!

Rugamintea ar fi sa va interesati de anvelope inainte de a dori achizitionarea lor. Stocurile se modifica foarte des in perioada aceasta. Astazi de exemplu au fost 3 masini la programare si au venit 20 pana la finele programului la ora 15:00.

La intrebarea dvs. cel mai simplu este sa va dau acest link: http://www.vanzarianvelope.com/page-despre_anvelope.php

Explicatia inscriptiilor de pe anvelope o aveti in josul paginii.

Daca aveti si alte intrebari va stau la dispozitie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

!!! PROMOTIE NOUA !!!

Pentru comenzi va rog contact prin mesaj privat sau la forum@best-tires.ro

promo_fulda.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bună ziua!

Cum faceÅ£i livrarea în Å£ară ÅŸi la ce tarife?

ComercializaÅ£i ÅŸi anvelope reÅŸapate/SH? (Cele noi sunt extrem de scumpe, nu-ÅŸi merită banii... ;D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Livrarea este 10Lei/anvelopa.

Nu comercializam momentan nici resapate nici SH. Exista si variante ieftine, marci chinezesti care la valoarea platita isi ating scopul cu succes.

O zi buna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dunlop winter 3D 91H 205/55/16 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 anvelope de iarna  235/65/17 de iarna?

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna seara!

- NANKANG 235/65 R17 SV-1 108V XL - 498.54 Lei / Buc

- Nokian 235 65 R17 108V XL WR G2 SUV - 697.93 Lei / Buc

- Goodyear 235 65 R17 108H ULTRA GRIP XL - 809.03 Lei / Buc

Share this post


Link to post
Share on other sites

BF Goodrich g-Force T/A KDW 2 dimensiuni 225/40 R18 poti aduce?

La ce pret bucata?

Share this post


Link to post
Share on other sites