Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bacy

Cumpar suport telefon car Kit

6 posts in this topic

Are cineva asa ceva de vanzare? Am 4 gaurele de holzsurub in bord si vreau sa le astup cu ceva util.

post-1219-053248200 1290188610_thumb.jpg

post-1219-053248200 1290188610_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am eu ceva asemănător, pentru Nokia, modele mai vechi. A fost conectat la un HU803 (în actuala mea maşină) şi l-am dat jos din mai multe motive. Momentan e depozitat la tata, la ţară, când îl voi aduce, voi face un topic în care îl vând. Până atunci, mă gândesc şi cât voi cere pe el. Tu studiază, cât poţi, dacă potriveşte la HU-ul tău.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am eu ceva asemănător, pentru Nokia, modele mai vechi. A fost conectat la un HU803 (în actuala mea maşină) şi l-am dat jos din mai multe motive. Momentan e depozitat la tata, la ţară, când îl voi aduce, voi face un topic în care îl vând. Până atunci, mă gândesc şi cât voi cere pe el. Tu studiază, cât poţi, dacă potriveşte la HU-ul tău.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, nu-l prea poţi folosi ca suport universal. O să-l aduc în Cluj, cu proxima ocazie, şi mai discutăm atunci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am primit de la "Reader's Digest" un car phone kit, care culmea... chiar functioneaza, iti da sunetul si in boxele masinii daca vrei si e universal. :lol::lol::lol:

Ma pot scapa de el, daca te intereseaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, nu-l prea poţi folosi ca suport universal. O să-l aduc în Cluj, cu proxima ocazie, şi mai discutăm atunci.

Share this post


Link to post
Share on other sites