RaijinnS60

Volvo S60 personal DESIGN ! VOTE 1 .. 10

33 posts in this topic

Parca ii ia din eleganta.... Nu mai e asa sexy tunat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prietene!!! Uite inca o parere :

- la tine in sat o sa fie vedeta!

- pentru prieteni va fi zeul suprem;

- pentru un anume target de femei va fi jmecherie;

PENTRU MINE ESTE UN PROST GUST DEZOLANT!!!

Si DA!!!!! Conduc ceva mai bun : o masina VOLVO S60 D5, de 197 CP, asa cum a iesit din fabrica : ELEGANTA SI RAFINATA.

Astea despre masina . CAT DESPRE TINE : ai gresit marca.

Enjoy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi colegi de forum...sunteti prea duri. Mie ce nu-mi place este interiorul, jantele si tobele. In rest e ok. Nu zic ca ma da pe spate dar nici kitsch. Cu niste jante pe 18, tobele finale schimbate si o revopsire a pielii ar arata frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa nu se supere Raijinn S60 , n-am nimic cu el personal. Nu-mi plac afirmatiile de genul "am dat x euro pe nu stiu ce, deci e fain fiindca a fost scump".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar "sorcovele" astea, cum sunt? ::)

post-169-077654900 1291309386_thumb.jpg

post-169-033625300 1291309389_thumb.jpg

post-169-033625300 1291309389_thumb.jpg

E tuning tipic de state. Mai aruncati un ochi si pe acolo sa vedeti ce fac americanasii la Volvo.

Eu sunt placut surprins de croiala scaunelor. E destul de aproape fata de ce ar trebui.

post-169-005027200 1291309392_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alea sunt masini de curse, nu de strada, toate zdrancanelele de pe ele au rol aerodinamic si culorile alea tipatoare sunt alese astfel incat sa se vada mesajele sponsorilor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

E tuning tipic de state. Mai aruncati un ochi si pe acolo sa vedeti ce fac americanasii la Volvo.

Eu sunt placut surprins de croiala scaunelor. E destul de aproape fata de ce ar trebui.

Alea sunt masini de curse, nu de strada, toate zdrancanelele de pe ele au rol aerodinamic si culorile alea tipatoare sunt alese astfel incat sa se vada mesajele sponsorilor.

Alea de curse da... dar uitati-va la alea de strada cum sunt in US.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.