Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

the_transporter07

Dezmembrez 440, 460

116 posts in this topic

Aveti raspuns pm,

cel mai simplu e sa discutam pe mess

the_transporter07

:thumright:

Salut, sub bancheta din spate este un capac de plastic rotund, insurubat pe rezervor. Contine sonda de nivel al carburantului. Ma intereseaza daca functioneaza bine si la ce pret este (pentru Volvo 460). Multumesc frumos,

Dorin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, ma intereseaza regulatoarele de presiune franare (sunt doua si intra in unitatea ABS).

Mesaj aici sau PM.

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aveti PM

:thumright:

Salut, ma intereseaza regulatoarele de presiune franare (sunt doua si intra in unitatea ABS).

Mesaj aici sau PM.

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai linistit ca nu e nici o problema referitor la nick . Nu e nici o problema nici cu costurile aferente pachetului .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc prietene,se pare ca esti singurul dintre cei carora le-am trimis piese si esti multumit

A nu se intelege ca vreau laude dar ma intereseaza starea in care va ajung piesele pentru ca s-a intamplat ca unui client(nu al meu,doamne feri) sa-i ajunga o axa cu came rupta in doua.Orice neintelegere sau nemultumire se poate rezolva prin dialog

:thumright:

Am primit semnalele si capacul de la torpedou , piesele sunt extraordinare . Recomand celor cu seria 400 pentru seriozitate , colegul se misca rapid si eficient . Multumiri si pe aceasta cale Marian smile.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am primit si eu piesele : far si etrieri spate , piesele sunt extraordinare si sunt intro stare foarte buna, nu am ce sa reprosez maxima seriozitate , colegul Marian este foarte intelegator multe multumiri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru piese a caror valoare totala depaseste 300 lei voi suporta eu cheltuielile de curierat sau PTTR

:thumbsup2:

Dezmembrez Volvo 440 si 460 aduse recent in tara.

Motoare 1.8 benzinare.

Masinile se afla la 40 km de Craiova,piesele pot fi trimise zilnic prin Posta sau firme de curierat

Dupa sarbatori urmeaza sa aduc si 850

id mess: the_transporter07

tel : 0768272563

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.M-ar interesa si pe mine un cablu de acceleratie pentru 440 din '92.Astept raspuns.Multam'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prin amabilitatea domnului Marian am intrat in posesia unei piese pe care nu am comandat-o dar mi-a facut o surpriza si mi-a trimis-o . Jos palaria chiar daca suna a reclama . biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi am primit cablul si este bun,s-a potrivit la fix.Recomand pe Marian, cu incredere, tuturor utilizatoriilor.Din partea mea are nota +10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca un 440 la dezmembrat incepand de astazi!

Motor 1721 TURBO benzina,geamuri electrice fata si spate,oglinzi electrice,antena radio telescopica electrica,trapa,carlig remorcare,computer de bord,scaune piele+textil,culoare verde

:thumbsup2:

multumesc clientilor,ma bucur ca v-am putut fi de folos :hello:

Dezmembrez Volvo 440 si 460 aduse recent in tara.

Motoare 1.8 benzinare.

Masinile se afla la 40 km de Craiova,piesele pot fi trimise zilnic prin Posta sau firme de curierat

Dupa sarbatori urmeaza sa aduc si 850

id mess: the_transporter07

tel : 0768272563

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand drum prin Craiova am ridicat piesele discutate in prealabil pentru 460-ul meu (butuc, etrier, baterie, oglinda etc) chiar de la the_transporter07 (Marian). Raport calitate/pret excelent. Colaborare super, amabilitate si seriozitate de exceptie. Recomand cu caldura! Cu siguranta Marian, o sa te mai bazai si cu altele... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

As dori indicatorul de presiune turbo. Se poate? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regret,l-am promis deja ,maine pleaca spre Brasov :wave:

Orice altceva cu placere.... :occasion14:

As dori indicatorul de presiune turbo. Se poate? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No problem. Altceva nu prea se potriveste. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc prietene :salut:

Parca tin minte ca iti trebuiau si niste ceasuri de bord?Am unele zici ca sunt noi... ::)

Kilometri fara evenimente ! :thumbsup2:

Astazi am primit cablul si este bun,s-a potrivit la fix.Recomand pe Marian, cu incredere, tuturor utilizatoriilor.Din partea mea are nota +10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mi-ar fi trebuit,ma bucur ca mi-ai adus aminte :)).O sa-ti fac o poza maine la ceasuri sa vezi cum arata si ce "model" sunt.In orice caz nu cred ca ar fi vreo problema ca am mai umblat pe la ele si am vazut ca au 2 mufe mari care intra in ele.Eu ma refer la tot ce inseamna ceasuri,turometru kilometraj benzina apa + martori,tot amsamblu ala de acolo cu tot cu geam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma intereseaza si pe mine senzorul de la vitezometru care se afla pe cutia de viteze,imediat sub turbina langa planetara.multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratis nu exista,ieftin nu rezista !

:hello2:

Dezmembrez Volvo 440 si 460 aduse recent in tara.

Motoare 1.8 benzinare.

Masinile se afla la 40 km de Craiova,piesele pot fi trimise zilnic prin Posta sau firme de curierat

Dupa sarbatori urmeaza sa aduc si 850

id mess: the_transporter07

tel : 0768272563

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoilerul de pe haion?:o

N-am avut in viata mea o masina cu spoiler pe haion :lol: si nici nu-mi doresc asa ceva:toothy9:

Aaaaa...poate te referi la eleron,credeam ca stii cum se numeste ca doar vinzi si tu piese de volvo :) sau vrei doar sa verifici daca eu stiu cu adevarat ce vandB) ca mai sunt unii pe aici care vand ieftin dar vand cu totul altceva :rolleyes:

Bravo lor daca le merge pentru ca ieftin si bun nu se poate...ieftin nu rezista,gratis nu exista si amatorilor de chilipiruri le spun :atat platiti,de atat va tine ...

La Volvo si la multi ani!

Share this post


Link to post
Share on other sites