Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

the_transporter07

Dezmembrez 440, 460

116 posts in this topic

Ok si totusi esti pe langa subiect te-am intrebat cu cat il dai eleronu de pe hayon sau acuma ma vezi ca si o concurenta?? Am dat pana acuma 2 masini volvo 440 si nu vad acuma de ce vorbesti ironic sau zici u ca is chilipiruri exact cum le-ai dat tu jos de pe masina la fel le-am dat si eu de pe masina deci nu vad rostul afirmatiei.Fiecare isi alege pretul si pana la urma suntem pe forum nu pentru afaceri ci pentru a ajuta oameni care au nevoie de piese.Respectele mele dar nu fiti asa ironic ca nu merita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eleronul 150 lei+taxele de curierat

PS: Multumesc ca ai rezolvat problema prietenului mau sasa din Constanta

Salut spoilerul de pe hayon cu cat il dai??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratis nu exista,ieftin nu rezista !

:hello2:

Dezmembrez Volvo 440 si 460 aduse recent in tara.

Motoare 1.8 benzinare.

Masinile se afla la 40 km de Craiova,piesele pot fi trimise zilnic prin Posta sau firme de curierat

Dupa sarbatori urmeaza sa aduc si 850

id mess: the_transporter07

tel : 0768272563

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doua amortizoare spate?Pentru baba mea?Cod motor B18U, an 1992, motor 1.8 Benzina 90cp.Cat ma taxezi pentru ele + transport?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai pm prietene :)

Vezi ca dupa ce o vinzi ,daca nu-ti cumperi tot Volvo te taxam :)

:wave:

Doua amortizoare spate?Pentru baba mea?Cod motor B18U, an 1992, motor 1.8 Benzina 90cp.Cat ma taxezi pentru ele + transport?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai inceput tu cercetariile repede.:)

Ssshh, nu mai spune la nimeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am primit amortizoarele de la Marian, din pacate nici nu am reusit sa le desfac din lipsa de timp, maine promit ca ma apuc de ele sa le montez.

Multumesc pentru promtitudine si seriozitate, pentru toti ceilalti utilizatori ai acestui forum : nu ezitati sa apelati la Marian (the_transporter07)!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi le-am montat, bineinteles cu niste indrumari din partea lui Marian. Eram gata gata sa demontez tot portbagajul (plastice fiare si tot ce mai era pe acolo) daca nu ma ajuta Marian.

Amortizoarele sunt de nota 10.

Apelati cu mare incredere la Marian.

BUMP!!!cu ocazia asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai incet prietene cu recomandarile,or sa creada ca esti platit pentru asta :)

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor si te astept la intalnirea de 1 Mai la mine la hale...bem o bere si suntem...chit

:beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut daca ai dat capota ,mai ai bratele de la ea,pentru ca ma intereseaza

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut!

ai pm in legatura cu piesele solicitate

Salut Marian,

Injectoare pentru motor B18EP 115 (volvo 460/1990) ,ai?

Share this post


Link to post
Share on other sites

daaa...e deja in drum spre Bucuresti :)

o sa faci pastele cu ceasuri noi de bord daca se misca si posta repede :)

sarbatori fericite!

Mi-ai gasit si mie ce am nevoie?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut ! ma intereseaza jante pe 14 din aluminiu, scaune fata piele si stopurile pentru batrinelul meu. {460}

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare,

Ieri am avut drum prin Craiova si m-am intalnit cu Marian pentru a lua diverse piese pentru 460-ul meu; toate arata foarte bine, se vede ca sunt demontate cu grija (suruburi, garnituri, toate la locul lor) si preturile sunt mai mult decat rezonabile.

Marian este foarte prompt si serios si voi mai apela la el cand va fi cazul si daca nu va fi cazul pentru piese (ceea ce imi doresc :)) sigur ne vom vedea la un suc cand ne vom nimeri in aceeasi zona.

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Astazi am primit coletul de la tine,ocazie cu care tin sa-ti multumesc.

Sincer cuvintele nu pot exprima bucuria de a deschide pachetul si a vedea calitatea pieselor pe care mi le-ai trimis ,pentru a doua oara .

Raportul calitate /pret e exceptional.

Am mai luat piese second ,dar niciodata asa bune si la un pret asa scazut.

Ce pot sa-ti spun,tine-o tot asa si multumesc ca existi.

Aviz amatorilor de piese pentru seria 400

Nu ezitati ,veti avea numai de castigat contactandu-l pe colegul nostru si credeti-ma nu sunt lipsit de modestie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnul Marian si-a dovedit inca odata profesionalismul! Piesa livrata rapid, promt si in stare excelenta! Multumesc inca odata! Badila Ady

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marian, imi gasesti si mie pe acolo pe la tine teava de la galaria de evacuare, imi trebuie de la toba finala pana sub motor, fara "serpi" sau "galerie" cum vrei sa-i zici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cautam... :)...si te sun

Marian, imi gasesti si mie pe acolo pe la tine teava de la galaria de evacuare, imi trebuie de la toba finala pana sub motor, fara "serpi" sau "galerie" cum vrei sa-i zici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare.

Am si eu nevoie de partea de toba cu catalizatorul .Daca gasesti si pt mine.... Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am,lasa-mi un nr de tel pe mess si te contactez eu

id mess: the_transporter07

Salutare.

Am si eu nevoie de partea de toba cu catalizatorul .Daca gasesti si pt mine.... Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost la hale la Marian si intradevar are metri cubi de piese de volvo,preturi foarte bune, si tot timpul am gasit la el tot ce aveam nevoie, am si noroc ca sunt din Craiova si pot sa ma duc acolo oricand :D

Apelati la el cu incredere este om de nota 20

Share this post


Link to post
Share on other sites