Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

adrian106

Dezmembrez volvo s40 1.8 din 1998

67 posts in this topic

salut,

farurile nu le pot vinde, precum si alte piese din fata .am cumparat acest volvo pt a imi repara masina lovita in urma unui accident.piesele m-ar fi costat intre 6000 lei si 1900 euro(depinde de unde le-as fi luat, oricum din dezmembrari).

am motor complet (toate accesoriile), compresor a/c, cutie de viteze, planetare, usi intregi, plansa bord, air-bag(volan), capota portbagaj, si ce-o mai fi de-mi scapa acum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut

m ar interesa antena daca e pe motoras,un buton de geam si o intrebare...ce culoare e tapiteria si daca e piele pentru ca m ar interesa scaunul de la sofer

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut

m ar interesa antena daca e pe motoras,un buton de geam si o intrebare...ce culoare e tapiteria si daca e piele pentru ca m ar interesa scaunul de la sofer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un alternator mai este?

Marca Denso .Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,

antena este simpla in stare buna (culiseaza, nu e stramba) 20 lei , 50 lei contactul pt geam ,tapiteria este gri (textila) scaunul soferului e ok si vreau 150 lei pe el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-ar interesa si pe mine antena, la ce va referiti simpla? Se ridica cu mana? A mea este automata. Toate cele bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dezmembrez un volvo s40 din 1998 motor 1.8 benzina. O sa postez si niste foto cat de curand posibil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Ma intereseaza daca imi poti vinde pragurile (nu cele din plastic ci pragurile din tabla care trebuiesc taiate) ca ale mele sunt gaurite si pline de rugina. Daca da sa-mi zici un pret te rog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cutia de viteze merge pe 1,6 benzina? cat ai vrea pe ea daca este ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

500 lei, nu stiu daca se potriveste.iti dau motorul + cutia la 1200 lei.merge sigur.ps, am si acte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bara fata la ce pret daca o mai ai? si eu sunt din sector 6.. id mess:mariancmd7, nr tel : 0768 90 99 29,ms

Share this post


Link to post
Share on other sites