Guest budulan

17.000W in masina!!!

12 posts in this topic

Si la un moment dat seamana cu Midnight ;D

Cand ii explodeaza okii ? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca asculta la puterea aia, dupa o luna o sa-i ploua in masina, nici nu stiu daca i se vor mai inchide usile bine de la atitea vibratii  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant este de ce nu se sparg geamurile, sau macar sa se dezlipeasca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urmeaza, la melodia a doua! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pt dumnezeu, nu vreau sa imi imaginez ce s-ar intampla daca i-ar da drumul in timpul mersului sa zicem pe la 80Kmph, oare ce ar "zice" toti senzorii masinii ? :)), probabil "Emergency engine maintanance - possible cause "EarthQuake" code 666"

Share this post


Link to post
Share on other sites

cool codul ala 666  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai, mi se pare o mare porcarie, ce intelegi din.... vibratia aceia, ca sunet nu o poti numi, pacat de masinuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

alea sunt masini de expozitie....pai sa stai in masina la vibratiilea in maxim o luna moare...i se dezlipesc plamanii de spate, o sa intre inima in rezonanta cu vibratiile alea si o sa crape....stati linistiti ca nu merge cu masina aia la puterea aia.....ii da drumul numai in parcari si se departeaza de ea....

Share this post


Link to post
Share on other sites

watti sint muzicali,puterea ar fii in jur de 7kwrms,este puterea de virf si nimeni nu regleaza instalatia la maxim pt.ca nu ai atita curent(amperi)sai dai si atunci intra in protectie,deci nu mai functioneaza

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu de nebun mi-am vandut muzica din masina....

cand mi-am facut niste analize si mi-au zis doftorii ca prombele mele nu prea mai sunt si ca auzul meu nu ii in parametri normali, am zis s-o ia dracu de muzica. de atuncia nici la casti nu mai ascult tare.

astea fazele tineretii care trec.

la baietu ala cre ca si adidasii is deslipitzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now