Heimdallr

Ce VOLVO deţineţi?

   367 votes

  1. 1. Ce model VOLVO deţineţi?

  2. 2. În ce an este fabricat autovehiculul pe care îl deţineţi?


Please sign in or register to vote in this poll.

111 posts in this topic

Cu virgula sau nu ,nu as da masinuta tin prea mult la ea

Asta e ideea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un s60 din 2004. 2.4 D5 163 cp am cumparat-o la 280.000 si am mai facut eu peste 10.000 de kilometri tin sa mentioez ca inca are toți căluți sănătoși :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

V40-ul din semnatura si de 2-3 zile un v70 automat din 2004 2.4 D5 163 CP. E diferenta de 6 ani intre ele dar nu compara. I'm in looove

post-6084-0-61371600-1407516532_thumb.jp

post-6084-0-01587800-1407516581_thumb.jp

post-6084-0-87072300-1407516623_thumb.jp

post-6084-0-65661700-1407516684_thumb.jp

post-6084-0-73045800-1407516746_thumb.jp

post-6084-0-38163400-1407516819_thumb.jp

12 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahh ce bine arata pe langa al meu :)) la multi km !

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] un v70 automat din 2004 2.4 D5 163 CP. [...]

Acu-l văzui şi eu. Să-ţi trăiască! ;D
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Detin un VOlvo S60 negru, 2004. motorizare D5 de 163CP , cutie manuala.

Edited by Grey

Share this post


Link to post
Share on other sites

S40/2001/2.0T3/121kw 280000km cutie automata, cumparata din Ungaria la 250000, cu GPL de la 255000 - inca prospectez masina.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate cineva să bage şi 2015 la opţiunile de votare, vă rog? Mulţumesc!

Adaugat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2- V70,unul din 97 2,5 tdi,altul din 2003 2,4 d5.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am updatat si eu votul: nu mai am 440, inca mai am 960.

Asa cum se intampla in Romania, nimic facut cu cap... companii de interes public care deschid puncte de lucru fie in cartiere, pe spatele parcarilor riveranilor/locatarilor sau in marea majoritate a cazurilor fara parcari wse, chiar daca au minim 2-3 ghisee de lucru cu clientii... Sa las masina pe un loc de parcare in fata blocului, ca acum sa ma trezesc ca e privat, a fost picatura care a umplut paharul. Am cedat masina, practic fara interese financiare, doar sa o vad dusa.

Dupa cum am mai spus si in alte posturi, sunt in retragere din fenomenul auto. In conditiile socio-cultural-economice ale acestei minunate tari, nu se merita si daca stai bine sa te gandesti, in marea majoritate a cazurilor nici nu se justifica sa ai masina.

Olandezul 440 chiar a fost o masina care m-a facut sa imi pese de ea in cunostinta de cauza, mie, unui individ care tanar fiind nu am avut niciodata afise sau macar background-uri la pc cu masini de nici o natie (nu m-au interesat), desi am avut contact cu ceva "piese" la viata mea.

...Mergem inainte: mersul pe jos, face piciorul frumos.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

are cineva eleron de vanzare pentru volvo v40??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu te supăra că te întereb, dar mă intrigă și nu-mi pot stăpâni curiozitatea de a afla prin ce raționament sau proces cognitiv ai ajuns la concluzia că acesta este subiectul cel mai potrivit pentru o întrebare pe care ai pus-o deja și al cărei răspuns ți-a fost sugerat?

Edited by HEIMÐALLR
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru este multi, Heim...

Probabil tocmai a venit suparat de la farmacie ca nu i-a vandut nimeni 2 kile de fleica.

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-am sters masina pe care nu o mai detin! Cu acest prilej am constatat ca sunt multe lucruri care ar trebui actualizate.

Ar trebui introdusa si forma de coproprietate, printre altele. Prefer sa nu inregistrez pana nu se realizeaza o legatura intre masinile trecute la profil si un poll de genul acestuia care mai mult induce in eroare. Ca tot veni vorba de profil se poate face loc si pentru AUTO3?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-am sters masina pe care nu o mai detin! Cu acest prilej am constatat ca sunt multe lucruri care ar trebui actualizate.

Ar trebui introdusa si forma de coproprietate, printre altele. Prefer sa nu inregistrez pana nu se realizeaza o legatura intre masinile trecute la profil si un poll de genul acestuia care mai mult induce in eroare. Ca tot veni vorba de profil se poate face loc si pentru AUTO3?

Cred ca le poti trece la semnatura, ca ai "loc" sa pui mai multe detalii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha! Daca detin o masina pe care o mai ''share''-uiesc impreuna cu mama copiilor mei, cu aia ce fac, o trec la profilul meu doar 50%?

Share this post


Link to post
Share on other sites

In principiu treci masinile pe care le intreti tu. Presupun ca doamna nu prea ridica capota la masina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba mai pune lichid penru spalat parbriz si...cam atat! Exerseaza si la benzinarie cateodata dar numai dupa ce citeste --km to empty tank!

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

e bine si asa , mama m-a sunat ca s-a oprit masina in intersectie ...

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] o legatura intre masinile trecute la profil si un poll de genul acestuia care mai mult induce in eroare.[...]

Aşteaptă, atunci. ;D

Cât despre indus în eroare, te induce pe tine. Majoritatea înţeleg perfect rezultatele votului. A, că n-ai tu chef să ştergi ce-ai votat şi să votezi ce maşini ai la ora actuală e cu totul altceva. Se numeşte lene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

....te mananca ......bine si el te "gadila" da si tie iti place sa te "scarpini" .

Hai sa vedem ce iese .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai bine faci doctore si un sondaj cu ce masini Volvo ati avut .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now