stefanutzzz

o parere despre volanul r design

13 posts in this topic

buna seara . am si eu o rugamintea sa va dati cu parerea la pozele urmatoarepost-3179-0-35062900-1333400985_thumb.jp inainte

post-3179-0-97164800-1333401092_thumb.jp si dupa

post-3179-0-12886500-1333401130_thumb.jp

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul sincer nu vad motivul pentru care ai făcut modificarea asta??? Apoi se vede ca nu e 100% de acolo,plus ca mai comoda si mai calitativa mi se pare pielea perforata originala si încă un plus:cat crezi ca va sta albă acea cusatura? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

din lipsa de ocupatie. si mie unu chiar imi place fara pielea perforata. cusatura este gri si o sa ramana mult timp asa pentru ca este o ata speciala . multumesc pentru parere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arata OK.

Ar fi bine daca nu s-ar degrada pielea folosita de la soare sau transpitatia mainilor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai volanul nu ma costat nimic. Este facut de mine in intregime, pielea este adusa din italia si este piele speciala pentru volane este facut in intregime manual si a durat aprox 8 ore . Multumesc pentru pareri domnilor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant mod de a face publicitate - ingenios - bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu pentru asta am deschis acest topic. Ci doar sa aflu parerile altora despre noul model.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu neg insa efectul secundar obtinut ar putea deveni niste cereri de imbracare a volanului in piele. Poate dai si un pret materiale si respectiv manopera pe bursa /prestari servicii.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arata foarte bine, bravos.

PS> te asteptam si la bursa . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opt ore şi nouă mii de kilometri... ;D

Nu arată nici rău nici spectaculos în nicio ipostază, însă cea cu aţă albă are cusătura făcută în zig-zag, a se vedea ultima poză.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu arata rau! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opt ore şi nouă mii de kilometri... ;D

Nu arată nici rău nici spectaculos în nicio ipostază, însă cea cu aţă albă are cusătura făcută în zig-zag, a se vedea ultima poză.

Cusatura sa indreptat era poza facuta imediat dupa punerea volanului . Si ata este gri dar asa pare ca este alb pentru ca volanul aste negru complet . si km fac destui de mult am cam 30 000 in 8 luni :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now