cojocaru27

Bare transversale?

48 posts in this topic

.......poate scoateti si un pret bun + un Redbull pentru Danyx! :D

Edited by agr350r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuuu, nuuuu. Toate red bull- urile sa vina la mine :D.

Sent from my BlackBerry 9790 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tie nu, vad ca nu stai bine cu tensiunea! se ridica prea brusc :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca-mi spui tu de unde ai tras concluzia asta, nu mai beau red bull o saptamana. Fara demonstratie, "toate sa viiie la mini" :D :D.

Acum serios vorbind, daca a parut ca m-am enervat, imi cer scuze. Eu am ridicat doar o spranceana ... M-am simtit un pic agresat de domnul in cauza si i-am comunicat de mai multe ori ca discutia nu are rost.

Whatever - revenind la subiect - daca nu aveti ce face cu niste bare de V50, le puteti arunca spre mine si eu raspund cu 100 de euroi. Mai mult nu se poate ca ma bate nevasta.

Edited by Mihaipg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic sa ii lasi masina ei si sa iei tu alta cu bare cu tot...si vinzi bmvul ala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuuu pupa ea asa bunaciune :P. Eu sunt de ajuns. Mai bine o vand decat sa i-o las ei pe mana.

Edited by Mihaipg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic sa ii lasi masina ei si sa iei tu alta cu bare cu tot...si vinzi bmvul ala

Eventual cu un T5...sa vezi ce repede vei renunta la 1,6 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

t5-ul ala de sua care este la oferte acum

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh - poate ne vedem la o intalnire si ma convingeti :D. Sincer, inainte de masina asta, am mai avut contact cu Volvo cand mi-a intrat in fundul masinii un CX90 care nu avea anvelope de iarna... masina mea avand cam 2000 de km atunci. Nu a fost dragoste la prima vedere..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedeti voi postul de mai sus, in care descriam cum am botezat BMW-ul cu o busitura pidosnica? Eh, uite ca este o procedura standard la mine. Tot la cam 2000 de km de la achizitie, acum doua ore si Vovolino a capatat botezul. Nissan X-Trail, eu la stop, el cica a scapat o sticla pe jos... Rezultatul este spoilerul crapat si, daca va vine sa credeti, numarul lui imprimat pe bara mea (asta asa, ca sa nu zica ca nu a fost el :P). Rezultatul la el - ii bate vantul in radiator :P :P. Si vai! ce ii batea inima de nu putea sa iasa din masina. Bine ca nu si-a luat un airbag in nas (ciudat!), mai ales ca nu avea centura si a pupat volanul. Cica tot din cauza de sticla :smile:).

PS = trebuie sa am grija cu ce scriu pe aici, ca vad ca se lasa cu urmari...

:)) - si inca o ciudatenie - asta avea anvelope de iarna :D

Edited by Mihaipg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poi si ceva poze?Aveai cui?Eu de aia nu mi l dau jos ca poate mi l trebuie pe post de sezor de parcare.Tot nu inteleg ce treaba o avut sticla aia...o cazut pe pedala de acceleratie?

Edited by thor4ever

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man - cui nu aveam, si nu mi pun oricum. Ii mai faceam si o gaura-n radiator :P - niciodata nu mi au placut. Cat despre sticla - asa a explicat el de ce nu se uita cum trebuie inainte, si a intrat ca berbecul - se apleca sa ia sticla de pe jos :P. Ca deh - asa se face...

Chiar - ia ca fac si o poza.

Oricum - este subtire. Se putea si mai rau.. Este asa, de botez, cum am zis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si ai facut amiabila sau ai chemat politia.Sa nu zici ca are la carpatica sau euroins ca mai bine ii ceri bani direct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am facut constatare si, din fericire, are Omniasig. Tot o sa mi blestem zilele un pic (mi-au facut programare la constare peste doua saptamani :D). Din fericire nu este cine stie ce si pot sa merg linistit cu ea asa.

Eh - cat se vede. E botita bara la mijloc, capacelul ala nu mai sta si este imprimata rama de la numar (si o parte din numar, dar nu prea se vede in poza :D ). UN pic de otita de la apa in urechi (vezi popa, botez..)

acum

post-4071-0-78213900-1337359809_thumb.jp

Edited by Mihaipg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treaba este - stiu ca partea din spate a unei masini este mai rigida decat fata, dar oricum - la Nissan s-a facut spoilerul zob, cu grila cu tot, si chiar i s-au infipt aschii de plastic in radiator. Tare fundu' de volvo!

Edited by Mihaipg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi sa nu fie armatura pe interior stramba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai mult ca sigur... Sta ridicata putin la mijloc, unde este si ornamentul negru spart. Presupun ca s-a botit un pic partea metalica. Acum sa vad distractia cu Omniasig RCA. Parca vad ... ca aproba doua ciocane si niste super-glue.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si un pumn de "negrese" (suruburi pt gips carton) . :D

Subiectul nu este insa despre bare transversale ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
:smile:). Ca dreptate ai Bogdan!. Am invadat topicul omului cu busitura mea pidosnica (se scuza plz - lipsa de experienta forumistica si nevoie de limbarita). Edited by Danyx

Share this post


Link to post
Share on other sites

barele s-au dus catre cojocaru27, pretul fiind 100 de eur. deci, nu mai sunt la vanzare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

yap, confirm si arata foarte nice pe masina. Acum mai trebuie sa-i pun suportii de biciclete si that's my car.

multumesc frumos pentru bare catalin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now