Roberto

Reclama la Smart Electric - geniala :))

14 posts in this topic

Aliens live among us. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aliens live among us. :D

:laughing6:

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

No , .....agr vroiam sa iti sterg postul , .....dar sunt curios si astept sa imi explici si mie ce inseamna reply-ul asta al tau .

Share this post


Link to post
Share on other sites

No , .....agr vroiam sa iti sterg postul , .....dar sunt curios si astept sa imi explici si mie ce inseamna reply-ul asta al tau .

Un zambet pe jumatate!

Extraterestrul asta a jucat si in Piratii din Caraibe? Parca el este ;D ;D ;D!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh = funny = amuzant! :smile: ..... comprende senor?

Edited by agr350r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si de ce suntem noi obligati sa invatam o alta limba ? Din puctul meu de vedere heh-ul tau este neheh.

Gizas unde ajunge omenirea , ......parca vad peste cativa ani cum te duci la piata cu "smartfonu" si un tarabagiu striga in gura mare : " 3 like-uri ceapa , .....haide-ti la ceapa doar 3 like-uri"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exagerezi! Una, observ ca te deranjeaza numai pe tine, nu si pe altii, doi. este punctul tau de vedere si as dorii sa il ai pentru tine, trei, vezi ca deja esti offtopic, patru, daca la un astfel de topic s-a ajuns sa se faca observatie cum sa te pronunti atunci inseamna ca nu mai ai libertatea in a-ti exprima opinia in felul tau, cinci, exemplul tau cred ca este mai amuzant ca reclama, dar tot nu are nici o legatura cu topicul :D

Deci, in alta ordine de idei, aici chiar nu ai dreptate! Am rugamintea sa stergi ceea ce am discutat si sa nu mai poluam inutil topicul! Ai ceva de spus, te astept pe privat. In rest, sa auzim numai de bine :beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nu exagerez de loc . Vrei sa iti demonstrez cate raspunsuri in 2 peri ti-am sters de pe forum ?....fara sa iti dau warn ?

2. Punctul meu de vedere sunt convis ca il au si altii cand dau click sa vada ce s-a mai scris nou intr-un topic si gasesc ca raspuns "heh"

3. Ti-se pare ca sunt offtopic , asta din cauza ca am ales sa dau reply si nu sa-ti editez cu rosu ceea ce ai scris tu .

4. Indiferent ce topic ar fi nu cred ca exista o explicatie inteligenta pt. a raspunde cu "heh"

5. Asta am si dorit sa fac haz de necaz.

In ce priveste offtopicul , ....ai dreptate si iti multumesc pt. avertizare , cu mentiunea ca si eu te voi avertiza de fiecare data cand vei face un offtopic , in loc sa iti ascund mesajele fara sa iau nici o masura . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine, am gresit! Am rugamintea sa imi stergi raspunsul si bineinteles discutia noastra pentru a nu induce in eroare alte persoane sau a prinde flama discutia! Multumesc pentru intelegere...

Scuze de offtopic!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now