Midnight Caller

Intalnire saptamanala SECTOR 1 BUCURESTI

2,009 posts in this topic

Roberte, m-am tinut de cuvant si am pozat grupul, pentru tine, Salman si restul colegilor din tara si din lume!

Sa traiesti Andule 1000 de ani. :smile:

Fain mai baieti.

Edited by i love VOLVO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facem o hora astazi? ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te jucam in picioare ?! ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haidiiiiii :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te jucam in picioare ?! ;D ;D ;D

Sa vezi ce te iau de falci!!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vine si Zack cu Adina!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacatosilor, trezireaaaaaa:

Care ai de gand sa apari azi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viiiiin cu tractorul al' mare!! Faceti loc in parcare!! :evil6:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andule pune poele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asaaaaaaa... deeeeeeeci, conform celor urlate de mine Vinerea care tocmai a trecut, si al zicalei "Etaju' 1 s-a mutat la etaju' 2", va invit sa mutam Vinerea urmatoare... JOI. TOT LA PENNY, nu va speriati :smile:)

Motivul - Kelul nostru drag si scump se intoarce sa mai ia o gura de aer romanesc.

Din pacate nu poate veni Vineri, pt. ca Vineri isi ia zboru' in noua patrie.

Asa ca, in afara de cei care au confirmat deja, va invit pe toti carora va face placere sa il revedeti pe Danyx, sa veniti Joi in parcarea de la Penny Bucurestii Noi, incepand cu ora 18:00 pana cand facem cuie in talpi ;D

Va multumesc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ca as fi aiurea....dar daca tot vine joi...de ce nu la polivalenta?!?!?!?!?!Ca ipotetic acolo ne strangeam si pe vremea cand venea el....si acolo se strange lumea de obicei joia!!Eu zic ca in momentul in care declari/declarati ca va strangeti si joia(sa faceti in ciuda) tot la penny...va cam bagati piciorul in .....spiritul ce era o data pe forumul asta!

parerea mea!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andule pune poele

La multi ani Buniculeeeee, sa traiesti si sa-nfloresti!!! Uite si cateva poze nereusite:

post-1775-0-68966100-1390117544_thumb.jp

post-1775-0-25127700-1390117546_thumb.jp

post-1775-0-11445900-1390117548_thumb.jp

post-1775-0-69087900-1390117549_thumb.jp

post-1775-0-24786800-1390117551_thumb.jp

post-1775-0-31849200-1390117553_thumb.jp

post-1775-0-45058400-1390117555_thumb.jp

post-1775-0-14441000-1390117557_thumb.jp

post-1775-0-76443500-1390117558_thumb.jp

post-1775-0-28927900-1390117560_thumb.jp

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ne bagam niciun picior bro'. Ai putea sa vii chiar si tu avand in vedere ca te-ai mutat la 2 pasi acum.

La polivalenta bate vantul de multe saptamani si de ce sa nu recunosc, daca aici se strang mai multi, de ce sa nu o facem aici ? Cum s-a mutat de la academie la polivalenta,se poate muta si de la polivalenta la penny.

Si in definitiv cine vine,vine pt danyx nu pt spirit sau locatie.

Samsung Galaxy S on JellyBean

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intentionez sa vin..si colo si colo.Cat despre faza asta...daca tot era sa venim pentru Danyx si pentru vremurile de demult...puteam sa o facem intr-un loc unde numai uitandu-ne la un copac sa zicem..."mai tii minte copacul la care...." pe cand la penny ne putem uita la carucioare toata ziua..ca nu ne vor trezi amintiri. :P

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
pe cand la penny ne putem uita la carucioare toata ziua..ca nu ne vor trezi amintiri. :P

Cu sau fara carucioare, la Penny ne distram foarte bine!

Nu conteaza unde esti daca esti inconjurat de prieteni!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stati bre usor , am 1 an de zile de cand nu am mai fost in Romania , si mie mi-ar place sa vin la polivalenta dar mai presus de asta imi e dor de voi ... de voi toti, asa ca nu-mi permit sa oblig pe cineva sa vina la polivalenta asa ca voi veni eu la penny , pana la urma mie imi e dor de voi si voi vedea daca e valabila si viceversa .

Asa ca din pct-ul meu de vedere e ok oriunde sunteti si voi . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omul...sfinteste locul!! Nu viceversa!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stati bre usor , am 1 an de zile de cand nu am mai fost in Romania , si mie mi-ar place sa vin la polivalenta dar mai presus de asta imi e dor de voi ... de voi toti, asa ca nu-mi permit sa oblig pe cineva sa vina la polivalenta asa ca voi veni eu la penny , pana la urma mie imi e dor de voi si voi vedea daca e valabila si viceversa .

Asa ca din pct-ul meu de vedere e ok oriunde sunteti si voi . :smile:

Nu vrei sa obligi pe nimeni sa vina la Polivalenta? Ok. Esti un domn pentru asta. Dar de ce ne obligi sa venim la Penny, asta nu mai inteleg... sau reciproca nu e valabila?
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dar de ce ne obligi sa venim la Penny, asta nu mai inteleg... sau reciproca nu e valabila?

Nu a obligat pe nimeni! A spus unde o sa fie si care vrea sa vina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citeste tot cu atentie : scrie clar : "...nu vreau sa oblig pe nimeni sa vina la Polivalenta, asa ca vin eu la Penny"... Pentru asta chiar i-am multumit, e un domn.

Tot un domn era si daca zicea : "Nu vreau sa-i oblig pe colegii care vin la Polivalenta joia, sa mearga la Penny, asa ca, neputand sa vin vineri, voi merge la Polivalenta".

Deci, oricum ar fi, Dannyx e un domn. Asta am vrut sa subliniez.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] "mai tii minte copacul la care...." [...]

Nu credeam că şi acolo se făcea aşa ceva... da', mă rog, acolo măcar era pe pom, că la Penny am văzut că e pe gard sau direct pe jos... ;D Edited by HEIMÐALLR
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate pentru unii si din fericire pentru altii, majoritatea decide. Asa a fost mereu intr-o societate.

Si din nou din pacate pentru unii si din fericire pentru altii, majoritatea ACUM se intalneste la Penny.

Faptele sunt fapte. Poate la anul, majoritatea va decide ca intrunirile sa se faca la Drajna. Pot sa ma revolt ? Nu. Pot sa aleg sa ma duc, sau sa nu ma duc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimeni nu obliga pe nimeni sa faca nimic. Slava domnului, traim intr-o tara libera.

Pace tuturor si distractie placuta alaturi de bunul nostru prieten Dannyx!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pace tuturor si distractie placuta alaturi de bunul nostru prieten Dannyx!

Mariusica, daca ajungi la intalnire facem pace si-ti dau si un ciko!!! Ce zici?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now