Guest budulan

Schimb Volvo S60 D5, cu o multime de optiuni pt. orice tip de Dacia Logan

21 posts in this topic

super tare  :D :D :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti dau eu o berlina din ''90, dar mai vreau si o diferenta de bani  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, bine bine, schimbi Volvo-ul cu Golan-ul si dupa ce.....te-ai saturat il iei inapoi nu ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm.......ca scaunul culiseaza e ok....dar se invarte si volanul.........dau si eu 850-ul..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

GENIAL!!!! Si in reclama trebuie sa se laude cat de fiabila si buna e masina...NOT....Vedeti voi la Volvo, Mercedes, VW .... in reclame sa se dea omu jos sa umfle roata???? Daca nici macar intr-un spot nu au putut ascunde asta, la ce sa te astepti cand o folosesti silnic? Penibil

Sau nu vad eu bine, e reclama doar la blonda si haine stramte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnilor, daca gagicile ale se urca in Logan inseamna ca e bun! Nu am zis ca-l vreau in stare de functionare!!!!! Am zis ca vreau doar un Logan.....si dupa aia astept  :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca...curvele muzicii romanesti se urca in rahatul ala de masina(pentru bani, bineinteles - ca doar lucrez in Multimedia) - asta inseamna ca e buna ? La asa tzara, asa reclama...ca sa nu mai zic:la asa tzara - asa Logane...La 5000 de euro - cit trambitzau aia inainte ca o sa iasa, era buna - dar a ajuns aproape 12.000 EURO panarama asta de masina mioritica...

Scuze pentru limbaj - dar sint in breasla si le cunosc pe "VIP"-urile alea...si sint si sint nervos in seara asta - m-am certat cu consoarta  :argue::pain:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai noi de aia le vrem...ca sunt curve, nu?  ;D Ca de insurat nu ma mai insor odata..... ;D Si daca dau Volvo am si bani sa le intretin si pe ele  :sex: @Matrixxxx dute si  :kiss2: nevasta daca mai vrei  :iroc: Plus ca sincer sa fiu in masina mea ma cam incurca consola aia mare la  :hump: Deci e clar ca e masina pt. batrani si familie  :read2:

Oferta ramane inca valabila Loganul e mai bun de  :anallove: decat S60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budulane ai pus-o nene. Te-ai inbolnaviy rau. Dar te sacapa domnu de belea (adica eu) si culmea ramai si cu masina ta in brate. Dai un semn de viata intr-o sambata seara merem cu un golan prin bucale si vezi de nu se impla portabgaju sa nu-mi ispui pe nume.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D  :D  :D @Aline:acu chiar o sa dormi in masina....:))=)))  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacă tot vrei să schimbi S60-ul cu ceva, mai bine discutăm ÅŸi-Å£i dau eu 760-ul că le bagi pe toate trei în el ÅŸi ai ÅŸi tu loc, eventual în portbagaj ÅŸi vad eu ce fac cu 2 S60-uri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

alecxica:imi dai unu' mie,ca s'asa n-am ....  ::)  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respectiva Banica,parca spunea ca se simte cel mai bine in Q7,pe care l-a si achizitionat,si pentru care plateste pe anvelope cu jante cu tot,cat pentru acel logan...ca de banii de reclama nu cred ca-si cumpara vre-una.

De aici se vede calitatea "cantaretului",adica cele care se pricep cel mai bine la play bak,fac reclama la logan.

Fac ceva in el de logan,ca fratele meu a facut o suta si ceva de mii cu el si este deja la pamant,ori o masina mai acatarii la kilometri astia o iei ca si noua...de exemplu volvo.

Nu exista masina ieftina,exista doar pret pe calitate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

de o luna ma intrebam de ce vecinul meu (politist de altfel)si-a luat logan....na ca a trebuit sa-mi iau eu volvo ,sa va cunosc pe voi si sa descoper de ce isi iau unii logan.............

Share this post


Link to post
Share on other sites

budulan nu s-a imbonlavit....

a devenit si el OM

(feotus,nou nascut,copil,adolescent, tinar,tinar casatorit, casatorit,tot casatorit, OM,filozof,leustean)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai bine pastram VOLVO-urile si facem rost si de tipele din reclame?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now