pasteurxxx

2 nelamuriri

28 posts in this topic

1. Ma puteti lamuri ce-i cu site-ul asta : http://www.************.ro/ ?

2. Volvo-ul meu ( V40 1.9 DI 06.99 ) are ASP sau DSA ? Intreb fiindca butoane la bord nu am doar ca recent am avut surpriza ca intr-o curba ( cu zapada batatorita ) sa-mi " fuga spatele " , doar ca am simtit ca prea usor s-a redresat ... bineinteles nu aveam viteza , probabil 40 - 50 km/h , sau tocmai din aceasta cauza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.- Deh... românul de cand s-a nascut a inceput sa intrebe daca poate divorta chiar mai inainte de a se casatori...Sa nu te miri daca gasesti si mai multe locuri de intalnire...

2.- Nu are asa ceva, dar Volvo e Volvo, nu te lasa la greu.

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dieselu nu are.

Doar modelele pe benzina au Dsa.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ma puteti lamuri ce-i cu site-ul asta : http://www.************.ro/ ?

Salut. Este tot un forum volvo unde nu-s asa multe restrictii ca aici, toti sunt liberi sa-si exprime parerea fara sa se trezeasca cu warn sau bann, etc! Majoritatea userilor de aici au cont si acolo!

ps: sper sa nu fiu :whip: :whip: :whip: pentru cele graite mai sus!!!

Ba da , si eu personal voi face lucrul acesta . Usa iti este deschisa Andu , avand in vedere ca nu iti place aici dupa cum bine subliniezi , evita te rog sa stai cu un picior(sau alt organ) inauntru .

Edited by Danyx
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Majoritatea userilor de aici au cont si acolo!

Care majoritate Andu ??? Tu treceai pe la orele de matematica la scoala ?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care majoritate Andu ???

Multi useri de aici (dintre cei activi) au cont si pe forumul celalalt (de care intreba pasteurxxx)!

Tu treceai pe la orele de matematica la scoala ?

Daca as fi participat la toate orele deveneam si eu contabil si-ti faceam concurenta ;D ;D ;D!!! Din moment ce nu sunt contabil, inseamna ca am lipsit la unele ore sau nu mi-a placut matematica (fara suparare, eu doar glumesc)!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu ca glumesti, stai linistit :).

De la "majoritatea" la "multi dintre cei acitvi", e un progres remarcabil. Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu de exemplu , ca fapt divers nu prea-s activ , dar recent cineva mi-a " reinnoit windows-ul " si am ramas fara paginile ( site-urile ) din toolbar si in incercarea de-a reface ordinea acelor pagini de trebuinta , am dat peste site-ul amintit mai sus . N-am banuit mai nimic pana recent fiindca am crezut ca mi s-a sters contul din cauza " absentelor " , pe de alta parte avand si un design diferit , mi-am zis " - Clar , din aceasta cauza e ! " si normal mi-am facut un cont nou acolo . Dar nici nu am primit confirmarea inregistrarii pana sa imi dau seama ca de fapt http://www.volvo-club.ro era site-ul care-l cautam si de atunci am avut " nelamurirea " plus mici dubii ... acum ilare ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andu spune prin intermediul meu: Am fost banat din cauza celor scrise pe topicul asta de Danyx, care si el este unul dintre cei care au cont pe forumul celalalt. Multumesc Danyx!! esti foarte darnic dar a trecut luna cadourilor!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andu spune prin intermediul meu: Am fost banat din cauza celor scrise pe topicul asta de Danyx, care si el este unul dintre cei care au cont pe forumul celalalt. Multumesc Danyx!! esti foarte darnic dar a trecut luna cadourilor!!!

Zack care-i de fapt ideea ? Ca nu m-am prins .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zack care-i de fapt ideea ? Ca nu m-am prins .

Ideea este ca m-a rugat sa postez ce am postat mai sus

Nici eu... ce a scris AnduG de l-a banat pe Danyx?

Mai citeste odata Marius. Nu l-a banat AnduG pe Danyx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta am inteles ca el te-a rugat / sugerat , dar nu am inteles ideea ; Iar daca postezi ceva indiferent in numele cui o faci esti dator sa te faci inteles .

Eu nu am reusit sa inteleg , esti te rog amabil sa explici ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eiii si tu... am inteles eu din prima, dar hai sa punem topica la locul ei. Nu a fost banat din cauza celor scrise de Danyx, ci a fost banat de Danyx din cauza celor scrise pe topic

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

& Zack , te rog sa ai grija cu ce iti doresti , ....pt ca exact acum 20 min un nou user cu EXACT acelasi IP ca al tau si-a creat cont pe forum .

Sunt absolut sigur ca acel user ori nu cunoaste regulamentul ori nu-i pasa .

Oare daca banam acel user cu tot cu clasa IP pt. ca ti-a "furat" ip-ul , o sa fim acuzati ?

Vei ridica primul piatra sa dai in noi sau vei aprecia ca pedepsim nedreptatea adusa tie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E contul mamei mele. In talon ea e propietara de Volvo ca si mine. Problema este ca impartim ip-ul.

Edited by zack

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transmitem pe aceasta cale multa sanatate mamei tale , si un sincer "Bine a-ti venit" , iar fiului dansei sa nu ne considere prosti , pt ca STIM ca are cei 7 ani de acasa .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era la mintea cocosului ca o sa vedeti ip-ul. Vroia de mult cont si acum il are. Sper sa-l foloseasca si sa invete multe d-aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Confirm cele spuse de Zack, XC90-ul este al mamei lui, Danyx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A contestat faptul ca ar folosi acelasi IP pentru contul dansei, pentru a folosi acest forum in numele marcii achizitionate :)

Sau cel putin asa am inteles din mesajul tau, Danyx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere cele discutate pana acum , faptul ca are o munca in plus Zack , si anume sa ne transmita "gandurile" lui Andu , da-mi voie , ....cu scuzele de rigoare fata de "mama Dona" , sa fiu neincrezator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu riscul de a-mi atrage 3 basculante de kkt, am de spus 4 lucruri :

1). Daca "mama Dona" era Andu, cred ca posta deja, indiferent de momentul crearii contului. Sau crezi ca Andu si Zack nu au voie sa fie prieteni, ca unul sa ii sara celuilalt in ajutor ? A postat cumva Andu de pe contul lui Zack ca in cazul lui nelu/Roberto ? Nu cred. Deci greseala nr. 1

2). EU am pus testerul pe XC90-ul lui Zack si am fost de fata cand s-a batut palma, iar mama lui a zis cand au plecat de la mine "ce bine, acum pot sa imi fac si eu cont pe forum". Greseala nr. 2 - faceti mincinos pe cineva fara ca macar sa apara UN POST.

3). Heim, ai ramas "blocat" pe principiul tampit al ideilor preconcepute, repetabile, si al presupunerilor, si crezi ca daca doi si-au facut cont clona, si al treia situatie e identica. Tocmai TU, care TU AI DOUA CONTURI PE ACELASI IP ! Noi a trebuit sa te credem ca al doilea e al nevestei tale, altcineva nu mai are voie sa aiba aceeasi situatie. Doar pentru ca tu sau Danyx credeti ca daca o persoana e de sex feminin si are un copil, nu intra pe forumuri auto ! - Greseala Nr. 3. Si te miri in continuare ca lumea te ataca.

4). Singurul, dar SINGURUL motiv care ma face sa nu ii tin partea lui Zack este iesirea lui verbala, pe care o putea tine pentru PM-uri. Aici el a gresit, si nu ii sar cu nimic in aparare.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andutzya are C90 sau XC30 ?

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amandoi au XC90. Am gresit prima data la faza cu testerul, am corectat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.