pasteurxxx

2 nelamuriri

28 posts in this topic

Calmez-vous! :smile:

Incercati sa invatati din experienta mea de moderator... cu bata nu se rezolva nimic. De altceva avem noi nevoie pe aici.

Parca erati aia iertatori si impaciuitori... unde sunteti acum?

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta am inteles ca el te-a rugat / sugerat , dar nu am inteles ideea ; Iar daca postezi ceva indiferent in numele cui o faci esti dator sa te faci inteles .

Eu nu am reusit sa inteleg , esti te rog amabil sa explici ?

Nu este cumva...OFF-TOPIC ?!

Exista PM (panica mare !!!!)

Cu riscul de a-mi atrage 3 basculante de kkt, am de spus 4 lucruri :

1). Daca "mama Dona" era Andu, cred ca posta deja, indiferent de momentul crearii contului. Sau crezi ca Andu si Zack nu au voie sa fie prieteni, ca unul sa ii sara celuilalt in ajutor ? A postat cumva Andu de pe contul lui Zack ca in cazul lui nelu/Roberto ? Nu cred. Deci greseala nr. 1

2). EU am pus testerul pe XC90-ul lui Zack si am fost de fata cand s-a batut palma, iar mama lui a zis cand au plecat de la mine "ce bine, acum pot sa imi fac si eu cont pe forum". Greseala nr. 2 - faceti mincinos pe cineva fara ca macar sa apara UN POST.

3). Heim, ai ramas "blocat" pe principiul tampit al ideilor preconcepute, repetabile, si al presupunerilor, si crezi ca daca doi si-au facut cont clona, si al treia situatie e identica. Tocmai TU, care TU AI DOUA CONTURI PE ACELASI IP ! Noi a trebuit sa te credem ca al doilea e al nevestei tale, altcineva nu mai are voie sa aiba aceeasi situatie. Doar pentru ca tu sau Danyx credeti ca daca o persoana e de sex feminin si are un copil, nu intra pe forumuri auto ! - Greseala Nr. 3. Si te miri in continuare ca lumea te ataca.

4). Singurul, dar SINGURUL motiv care ma face sa nu ii tin partea lui Zack este iesirea lui verbala, pe care o putea tine pentru PM-uri. Aici el a gresit, si nu ii sar cu nimic in aparare.

...off topic !

Atentie ! Exista PM !!!

Deci, mama lui Zack e Andu?

OFF-TOPIC !

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alin are dreptate. Am fost si eu luat de val, si imi cer scuze pe aceasta cale.

S-a raspuns deja la ambele intrebari ale lui pasteurxxx, asa ca

TOPIC INCHIS !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.