onezero

Cum arata ACUM masina ta?

271 posts in this topic

Romanii are stanci multe :)).Cand am plecat de acasa,am intalnit o masinuta de aia ce "ara" cu pietroaie.Iar cand a trecut pe langa mine,s-a auzit un poc.Ce putea sa fie?..decat un proiector,cu sticla praf!!Si fix la ala ce era mai bun :(.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

E mult jeg pe strazi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam asa arata masina mea dupa 480 de km parcursi in Romania.post-312-0-92634200-1421946391_thumb.jpg

Si asa arata dupa 800 de km parcursi prin tari mai "avansate" :D.post-312-0-79843900-1421946471_thumb.jpg

De curiozitate, prima poza este facuta in OMV-ul de la iesirea din Codlea spre Sibiu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred că e făcută într-un OMV din Oradea. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Despre Omv-ul asta e vorba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Romanii are stanci multe :smile:).Cand am plecat de acasa,am intalnit o masinuta de aia ce "ara" cu pietroaie.Iar cand a trecut pe langa mine,s-a auzit un poc.Ce putea sa fie?..decat un proiector,cu sticla praf!!Si fix la ala ce era mai bun :(.

Mie mi-au aruncat "cretinii cu lopata" (ca la mine in zona asa se deszapezeste drumul...) direct in fata masinii pietris, nisip, sare si ce draci mai aveau pe acolo...

Probabil se gadeau ca masina mea are nevoie de inca un facelift... :| Iti vine sa ii calci pe cap cand ii vezi cat sunt de retardati :| De ce naiba am ajuns asa? :(( Scuze de offtopic, dar de la an la an e tot mai rau, mai mare bataia de joc, nu ma mir ca mie si altora le vine sa plece sau ca unii au facut-o deja :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hihi , poate asa era si mai demult dar nu am observat noi :P

offtopic , vine un amic din franta cu masina pt ptrima oara in Romania :)))) sunt tare curios cum se acomodeaza de la Oradea la Tg Mures :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Despre Omv-ul asta e vorba.

A, deci Aleşd, nu Oradea, dar tot Bihor, oricum. Era limpede: 480 km din Neamţ, două maşini de BH în poză... Edited by HEIMÐALLR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi-au aruncat "cretinii cu lopata" (ca la mine in zona asa se deszapezeste drumul...) direct in fata masinii pietris, nisip, sare si ce draci mai aveau pe acolo...

Probabil se gadeau ca masina mea are nevoie de inca un facelift... :| Iti vine sa ii calci pe cap cand ii vezi cat sunt de retardati :| De ce naiba am ajuns asa? :(( Scuze de offtopic, dar de la an la an e tot mai rau, mai mare bataia de joc, nu ma mir ca mie si altora le vine sa plece sau ca unii au facut-o deja :(

asa cum la cluj iese rosalu cu camionul la maturat cand afara ninge si e zapada. nu te mira, tara posibilitatilor e romania, nicidecum america

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fan photo!

Masima ta cand era in parcare la Primus langa un D5

cb7790d1c5d55ba2d801c5f695430380.jpg

Sent from my iPhone

Edited by VictorGheorghe
4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tot incerc sa maresc poza poate vad ce scrie pe hartia din parbriz dar nu reusesc. Eram curios de pret.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vad ca a mea era chiar si atunci nepretuita!

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-a dus scrisu' de pe foaie de la apa intrata pe la parbriz ;D

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tot incerc sa maresc poza poate vad ce scrie pe hartia din parbriz dar nu reusesc. Eram curios de pret.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pe D5 cereau 13400-14000 euro (fara TVA) si avea 24000km (model 2007)

S-a dus scrisu' de pe foaie de la apa intrata pe la parbriz ;D

Ce rau esti....cine a scris moderatorul MC sau Alex :P

Edited by VictorGheorghe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai intra apa pe la parbriz, i-am pus umbrela. :evil6:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

ho ho ho! :)

post-6329-0-26111700-1422733981_thumb.jp

Edited by trancenergy

Share this post


Link to post
Share on other sites

@onezero lasa ca o nins la noi ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce inseamna Kolozsvar - ca eu ma trag din TRACI, DACI, nu inteleg limba hoardelor nomade... ?!

6 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now