nionut76

Vezi cat face?

5 posts in this topic

Interesant... Mi-a iesit 6 800 Euro s80-ul si 13 900 Xc90-ul. Bine...pretul pe care il calculeaza este subiectiv. Pretul poate sa scada in functie de starea masinii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu ar trebui sa o arunc la fier vechi - nici macar nu mai apare masina ce a castigat British Touring Car Championship-ul...

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant, se pare ca tine cont de numarul de kilometri. La mine a iesit 4.972 de Euro. Nu e rau. Cine ofera ::)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mr. @Matrixxx

Adevarul este ca multe 850-uri sunt in stare deplorabila si nu cred ca mai merita nici macar cate 1000 de iepuroi cu tot cu taxa platita. E unul pe "4tiuning" care la pret are "schimb cu iphone". :laughing4:

De aia e bine ca au evitat modelele mai vechi. Pretul propus ar fi fost o dezamagire, deoarece programul nu poate vedea starea generala a masinii. De exemplu, da, este aer conditionat, dar nu intreaba si daca functioneaza. ;D

Si n-are rost sa vorbim de fier vechi, nici macar in gluma. Cele bune chiar se cauta! Cand o sa va ganditi la o despartire, poate o sa-i ofer chiar eu un garaj calduros! Langa o sora de-a ei, evident! ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now