radulescu

poze c70

49 posts in this topic

masina arata EXTRAORDINAR. felicitari, sa o stapanesti sanatos!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

felicitari pentru bijuterie !

Share this post


Link to post
Share on other sites
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu is de parere ca c70-ul de cj mai mult la stricat. nu este pastrat cum este original ceea ce nu prea e asa de laudat.plasele alea de tzantzari eu leash pune mai degraba pe un oltcit o dacie etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ori pui ceva originall volvo ori nu mai pui , e aceeasi chestie ca si cum ai pune "coada de rechin"[ un detaliu BMW] pe un Mercedes hai sa fim seriosi ...asta e parerea mea si eu cred ca e corecta... nu isi au rostu tot felu de briz brizuri after market.... acum fiecare cu gusturikle lui stii cum e:) no offence

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite si T5 - ul meu la achizitie ... 2009 (alta rezolutie)

post-4072-12877876119632_thumb.jpg

post-4072-12877876124031_thumb.jpg

post-4072-12877876133565_thumb.jpg

post-4072-12877876139978_thumb.jpg

post-4072-12877876176625_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal,sa stii ca iti respect parerea dar eu nu am pus pe masina chinezarii si tot ce am pus vine din germania(grila,faruri,interiorul ii carbon care nu ii fals)si altele acum nu m-ai stiu ca is multe :discuri ,placute,suspensie,filtre le-am pus in italia ca muncesc acolo si care is de calitate h&r,zimermann,omp,bmc iar tobele le am schimbat de la catalizator in spate cu tobe sport din inox la sturimex cluj care ii cea m-ai buna din cluj,barile is singurele facute pt ca nu am gasit ceva sa imi placa si chiar au iesit bine ,scuze doar proectoarele din bara is din piata dar e temporar ;D::) imi pare rau daca nu iti place esti primul ,oricum a ta ii faina de tot

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu zic doamne fereste... dar eu am aceasta parere nu numai la masina ta , la toate masinile "tunate" care nu sunt facute de un tuner recunoscut si un tuner care face anumite marci de masini

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D cataline - ce spui tu e valabil atunci cind ai salariu de austriac, elvetian, etc. In nici un caz "salariul minim pe economie". Aici iti faci cum poti tuning la masina, tot din dragoste si pasiune, difera doar cit esti dispus sa dai pe...tuning-ul facut de cineva "recunoscut". Lasa oamenii sa-si faca de cap, asa mai uita de stress-ul zilnic. Uneori iese mai bine, alteori mai putin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu zic doamne fereste... dar eu am aceasta parere nu numai la masina ta , la toate masinile "tunate" care nu sunt facute de un tuner recunoscut si un tuner care face anumite marci de masini

De ce trebuie sa fie facuta neaparat la un tuner recunoscut?Ce iti ofera?Un body kyt pe care il mai au inca 50 de posesori.Cam banal,nu crezi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

530 jentile ,180 discurile apoi nu cred ca ii asa de urita cel putin multa lume a zis ca o iesit bine chiar si aici pe forum ;D::) oricum ii poate singurul c70 facut ceva pe el din ro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Radulescu  Don't worry! Vorba unui bun prieten:"LASER frate masina ta!"

Felicitari, mai ales pentru faptul ca ai pus TU mana sa faci ceva cu VOLVOLINO tau. Tine-o tot asa!  ;)

Best, avx. :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

mersi mult si multa sanatate dar oricum eu iau si criticile si laudele de la toti,apoi ii fain cind se discuta  ;);D (sper ca nu am gresit preturile la discuri si la jenti ca nu ma-i am in minte exact dar sigur is pe acolo) ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte frumoasa masina....e unul din modelele mele preferate de la volvo

arata foarte fain cu ce ati pus pe ea....

multi km fara reparatii !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now