nionut76

Intalniri Volvo C30

228 posts in this topic

Vin pe autostrada. Buc-Ct

Sent from my iPhone using Tapatalk

pai da, de gasit gasim 10 locuri, n`a pus nimeni problema asa, ideea era sa gasim niste locuri cat de cat apropiate..ptr poze&stuff, ca d`aia ne intalnim, si eventual nu alte masini in imediata apropiere.

Asa daca parcheaza unu intr un colt la ikea si altu gaseste la mobexpert iar celalalt la carrefour..ce am facut

Tu chiar crezi ca nu gasim loc? Suntem cam 10 masini. Ne intalnim acolo apoi in functie de aglomeratie putem pleca spre o alta locatie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ajungi mai devreme in Buc si vrei sa ne vedem pe drum pe undeva, imi dai un semn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MC, poate reusim sa punem de-un poll, desu nu stiu cat de relevant este. Daca esti dragut (adica demonstreaza ca esti!) pune Ikea si Academia Militara ca optiuni, ramanand daca mai exista vreo propunere sa o adaugam pe parcurs. E ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

orice ar fi eu zic sa se ia o decizie pentru ca asa nu se mai intampla nimic

vorbeam cu Victor despre flyere in parbrize, dar ce flyer sa faci daca noi nu stim locatia?

vorbiti-va, aranjati si luati o hotarare.

mai vin cu o sugestie care mi-a venit in minte si teoretic e destul de usor de gasit pentru oricine: in fata magazinului unirea, unde e statia de taxi, eu am observat-o cam mereu goala si destul de mult spatiu oricum.

Deci alegeti, ikea..academia militara, pitesti, sinaia...govora, stockholm ...dar alegeti odata si sa fie sigur

ne organizam si noi sau ce mama dreaq?

Edited by trancenergy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikea. Punctul de intalnire si de plecare in cazul in care e ceva ce nu ne place. Nu vrem sa fim statici , avem camere, aparate foto. Nu stam la sucuri in parcare.

Sent from my iPhone using Tapatalk

In afara de mine toti sunteti din Bucuresti. De 2 saptamani vorbim de aceasta intalnire dar nimeni n-a venit cu ceva fixat. Toti spun: vin indiferent unde se va tine. Deci ca e ikea ori academia militara mie sincer mi/e tot una tocmai pentru motivele de mai sus. Hai sa fixam ikea ca loc de intalnire. Nu cred ca o sa fie toata parcarea de la baneasa plina ochi. Ne intalnim acolo, ne privim masinile ,facem poze si apoi putem pleca spre o alta locatie. Ne si filmam, fotografiem etc.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu merg foarte des in Baneasa, avand treaba la IKEA. Parcarea fix din fata IKEA este ocupata, chiar si la 12:00, mai e un loc doua. apoi, pana-n 12, cea dintre IKEA si complex Baneasa (vis-a vis de cea a angajatilor IKEA, care nu e asfaltata) este ok.. oarecum libera. dupa amiaza e full deja. Cea din fata Bricostore/Mobexpert este de obicei libera. Cam asa ceva

4j6luu.jpg:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta legat de Baneasa. Cea de la Academie cum e? Ptr ca la Baneasa gasim loc , nu e neaparat obligstoriu sa stam in parcarea de la ikea. Vrem o zona in care sa nu fim deranjati de agenti paza ori tot felul de masini

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crede-ma ca nici eu tocmai de aceea preferabil este ikea si de acolo sa plecam intr-o alta locatie daca e cazul.

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca idee, asta e parcarea de care va ziceam anterior la afi.

repet, nu stiu daca e deschisa, am vazut o de cateva ori inchisa

post-6329-0-89082800-1415109996_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si daca este inchisa ce facem? Noi trebuie intai sa ne intalnim. 8-9-10 masini. Undeva. Apoi putem stabili si merge in orice alta locatie. De asta am zis hai la Baneasa. Sunt parcari si pe acolo. E plin Otopeniul de parcari. Greu de crezut ca nu vom gasi un loc cat sa parcam 10 masini.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vb cu Victor, Skipp, Alecs Dima si Edward. Parcarea Baneasa este agreata. De acolo in functie de aglomeratie si dorinte putem pleca frumos in coloana catre alta zona. Repet, nu vreau sa fim statici. Se anunta cam 10 masini deci nu suntem multi. Ramane parcarea Baneasa Shopping City ca loc de intalnire. Sambata ora 12.30.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by nionut76

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, vremea va fi ok. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E fixat. Sambata 08.11.2014 la ora 12.30 in parcarea Baneasa Shopping City. Numarul meu 0751303373. Ne vedem acolo. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offtopic.Eu zic sa va localizati pe platou sus la Academia Militara si beti si un must sau vin de la piata ad-hoc ce se face saptaminal in parcarea de jos.Bashca(sic) este si Sf. Mihail si Gavril :smile:

PS: a nu se lua in considerare sfatul meu :thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maine, sambata 08.11 ora 12.30 , parcarea Baneasa Shopping City. Ne vedem acolo. Repet numarul in cazul in care sunt rataciti :) 0751303373

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parcarea kfc spre brico . Eu am ajuns.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apar si eu acum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incep eu cu pozele

Dinoco, nionut, tranceenergy si photobomberul Anda

post-3-14154567579377_thumb.jpg

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

5arxud.jpg Liniile frumoase si fluide Volvo...

2mx2zhx.jpg282jr10.jpg -> Cred ca, cautau micul motor de 1.6!

zlf1oi.jpgbecy37.jpg

2wcgq4j.jpg16m645e.jpg

Cateva din poze... Pacat ca nu au fost mai multe C30-uri, dar ne-am bucurat de prezenta "intrusului" cu S70, l-am prins acolo jos colt dreapta, mic mic :D Restul de poze le gasiti aici http://we.tl/q9GCkYQ99n (linkul va fi valabil cam 2 saptamani)

Edited by flaviuscristea
5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru cine nu intelege hora... nu aveam semnal la VIDA ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sent from my iPhone using TapatalkSi sa pun si eu poze de la cina cea de taina :) Si inca cateva poze 23b71bde9c8fbadb0ce6e56418acc131.jpg346863b3f6249cc141ca472771ee0779.jpgef8c9fb85141f2c1a749d5ff007b505f.jpg0884a29c7727190504c1f2490a34b988.jpg5381cc96ee4cd8c15a7f40ae0fdfc56c.jpg56f4b10dc82f030712010a4ecaacd330.jpg321ff45b28f9e145014e403f63c90440.jpgeb11fb7bd23a0efc2c6143cc2bf80179.jpga5c99438dcf0c865161a407e2741ef7c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now