nionut76

Volvo Meeting Brasov 09.05.2015

302 posts in this topic

eu is de parere ca trebuie doar sa-i rugam

asta-i locul ala Ionut, e destul loc

post-6070-0-53713400-1426548590_thumb.jp

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam asa vreau sa fim, cata frunza cata iarba :))

Sa le dam lu' dacia peste nas :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by nionut76
4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebe vorbit cu astia de la promotor sa le dam vorba ca si noi ne adunam la brashow si restul e can can

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebe vorbit cu astia de la promotor sa le dam vorba ca si noi ne adunam la brashow si restul e can can

Adica voi vreti sa fiti ca astia ? CLUB MAZDA.pdf

Vise taica, V.i.S.E.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volvo Impossible iSn't Everything:)) poate da cu zicala impossible is nothing de la adidas. Eu zic ca suntem capabili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adica voi vreti sa fiti ca astia ? CLUB MAZDA.pdf

Vise taica, V.i.S.E.

Chiar ne crezi atat de incapabili?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eu zic ca se poate face mult mai mult de atat. Deocamdata le facem restranse in diverese zone. Nationala este in septembrie. Mutam si muntii pana atunci. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer, da.

Fara sponsorii, slabe sanse sa cred ca putem ocupa 1-2 pagini intr-o revista de profil.

Sent from my Nokia 3310i

using Tapatalk

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici astia nu au sponsori. Sunt doar invitati.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legat de cei care vor cazare, cineva imi spunea despre :

http://pensiunea-ursu.ro ( http://www.turistinfo.ro/brasov/cazare-brasov/pensiunea_ursu-c73688.html)

iar in Moeciu, daca va intereseaza, mi s-a recomandat :

http://www.moeciu-nicoleta.ro/

In Brasov sunt o tona de pensiuni, mai caut..insa neavand eu personal nevoie de cazare, nu prea am idee care e mai frumoasa si potrivita.

Daca pot sa mai va ajut cu ceva pe aici, sa imi spuneti va rog.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca am vazut bine, la ursu e 120 de lei pe noapte. Sunt si preturi mai mici oare? As vrea eu la ursu + my girlfriend.

Daca am face group buy, n-ar scadea din pret?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu, dar putem intreba.. :) ori by telefon, ori pot sa ma duc eu sa le fac o vizita sa ii intreb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In weekendul respectiv raman si eu la munte dar in Predeal...

Sent from my iPhone

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa printez cateva si o sa le pun la fiecare volvo in parbriz in cluj. ar fi frumos sa faceti si voi la fel

post-6070-0-87822200-1426839377_thumb.jp

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trece si locul de intalnire, Coresi Shopping Brasov, ora 12.00

Sent from my iPhone using Tapatalk

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca asta e varianta finala , am sa pun si eu prin ms , sa vad cum iese alb negru

...

Edited by Cristi Muresan
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este varianta finala ci doar un flyer. In schimb data, ora, locatia este fixata.

Brasov, 09.05.2015, Coresi Shopping Center, ora 12.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mai bine foloseai aceasta imagine decat aia in parcare. Macar iti spune ceva legat de locatie, munte, Brasov, etc. 1ced9d70c8dc8672bcd413c94f836879.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

O fac aia varianta finala, asta ca reclama zic eu ca ii ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fa o pe aia de pe trans :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei baieti, ca ne tot plangeam de prezenta presei. Iata ca se poate :)

Hello, avem niște vești foarte bune pentru voi, fanii Volvo (de fapt, veștile vi le-ați făcut cu mâna singură, când v-ați votat mașinile anul trecut în cadrul concursului nostru), și le vom putea anunța oficial săptămâna viitoare. Acum, despre deplasare, noi suntem foarte prinși, dar facem tot posibilul să ne desprindem. Da-ne, te rog, mai multe detalii privitoare la întâlnire - când începe, cum a fost în anii precedenți, dacă aveți imagini de la întâlnirile precedente etc., și facem tot posibilul să venim acolo cu un Volvo, evident

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei baieti, ca ne tot plangeam de prezenta presei. Iata ca se poate :smile:

Hello, avem niște vești foarte bune pentru voi, fanii Volvo (de fapt, veștile vi le-ați făcut cu mâna singură, când v-ați votat mașinile anul trecut în cadrul concursului nostru), și le vom putea anunța oficial săptămâna viitoare. Acum, despre deplasare, noi suntem foarte prinși, dar facem tot posibilul să ne desprindem. Da-ne, te rog, mai multe detalii privitoare la întâlnire - când începe, cum a fost în anii precedenți, dacă aveți imagini de la întâlnirile precedente etc., și facem tot posibilul să venim acolo cu un Volvo, evident . Adrian Mihălțianu, redactor șef ProMotor. adrian.mihaltianu@promotor.ro

Sent from my iPhone using Tapatalk

Din nou ..... B R A V O !!

Ei baieti, ca ne tot plangeam de prezenta presei. Iata ca se poate :smile:

Hello, avem niște vești foarte bune pentru voi, fanii Volvo (de fapt, veștile vi le-ați făcut cu mâna singură, când v-ați votat mașinile anul trecut în cadrul concursului nostru), și le vom putea anunța oficial săptămâna viitoare. Acum, despre deplasare, noi suntem foarte prinși, dar facem tot posibilul să ne desprindem. Da-ne, te rog, mai multe detalii privitoare la întâlnire - când începe, cum a fost în anii precedenți, dacă aveți imagini de la întâlnirile precedente etc., și facem tot posibilul să venim acolo cu un Volvo, evident . Adrian Mihălțianu, redactor șef ProMotor. adrian.mihaltianu@promotor.ro

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aveti mesajul celor de la Promotor. Deci baieti, poze, filme, detalii pe adresa mea de mail ionutz.nada@yahoo.com

Sent from my iPhone using Tapatalk

Din nou..... B R A V O !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ionut, basca jos si FELICITARI !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa nu ne facem de cacao si trebuie gandit un program . Cineva din bv sa ne dea rute, locatii vizitat, restaurant, sa stim de la asociatie daca avem cevs buget ori strangem ptr ca nu-i pot pune pe cei de la promotor sa-si plateasca cafeaua.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vreau sa fie prezenti si la nationala si ptr asta am nevoie si de implicarea fiecaruia. Sper ca asociatia sa ma ajute sa-mi spuna daca avem ceva buget ptr masa, suveniruri de facut, etc.

Sent from my iPhone using Tapatalk

De asemenea astept si poze, filmulete sugestive reprezentand intalnirea volvo. Nu de masa, dans ori gratare. Doar ce putem trimite catre promotor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ionut, tu ceri lucruri asociatiei - dar mai exista aceasta asociatie?

Buget? De unde? Cotizeaza cineva cu vreo taxa lunara/anuala ca sa existe fonduri?

Ti se pare tie ca se implica in ceva aceasta asociatie? Niste stegulete si stickere se pot face oriunde, la cantitate de 50+ exista un discount. Toate astea nu costa foarte mult -100e

Edited by Dinoco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now